Курсова робота «Розвиток образного мислення у майбутніх музикантів в процесі інтерпретації музичних творів», 2006 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 12.07.2010 20:58 · від фима · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І. Розвиток образного мислення у майбутніх музикантів в процесі інтерпретації музичних творів 5 1.1. Зародження музичного мислення. Первинна форма музично-творчої діяльності. Основні параметри музичного мислення 5 1.2. Музична інтерпретація як мистецтво музикального виконавства. Емоційна основа мислення і уяснення інтерпретаторських ідей 14 ІІ. Анкетування 19 2.1. Сучасні теоретичні підходи до художньо-естетичного свідомості людини 19 2.2. Художній аналіз музичних творів 21 Висновок 29 Список літератури 30

Висновок

Кожна людина може насолоджуватися мистецтвом і музикою, розвивати свої індивідуальні якості. Створене творчою діяльністю стає досягненням інших, а створене кожним – загальним досягненням. Естетичні відчуття закріплюють у людині творче відношення до предмету. Естетичний початок – важлива частина діяльності людини по відтворенню світу.

Мистецтво удосконалює естетичний погляд людей. Кожний музичний твір створюється для того, щоб впливати на серця та розум інших людей. Тільки тоді виявляється художня цінність твору, коли він визиває інтенсивний душевний відклик, примушує думати, відчувати сильні переживання. Без музики та мистецтва не можливе життя людини. Мистецтво збагачує людей, виховує хороші якості. За допомогою впливу взаємодії з творами мистецтва людина «очищується», доводить до ладу усі сторони свого маленького світу. Мистецтво виховує почуття свободи, людяність, пробуджує у людині художника і творця. Ось чому музика і мистецтво безсмертні, і ось чому так важливі художні цінності, здобуті в ході історичного розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?