Курсова робота «Аудит готової продукції, товарів у ЗАТ „МЗЗБВ”», 2010 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 12.07.2010 21:14 · від фима · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 РОЗДІЛ 1. Законодавчо-нормативні та теоретичні аспекти аудиту готової продукції, товарів на підприємстві 6 1.1. Законодавчо-нормативні основи аудиту готової продукції, товарів на підприємстві 6 1.2. Теоретичні аспекти аудиту готової продукції, товарів на підприємстві 8 РОЗДІЛ 2. Організаційно-економічна характеристика виробничого підприємства ЗАТ „МЗЗБВ” 16 РОЗДІЛ 3. Аудит готової продукції, товарів на підприємстві Зат „мззбв” 23 3.1. Планування аудиту готової продукції, товарів на досліджуваному підприємстві 23 3.2. Особливості перевірки обліку готової продукції, товарів на підприємстві 28 3.3. Узагальнення результатів аудиту готової продукції, товарів 35 Висновки 38 Список літератури 39

Висновок

Основним критерієм успішної діяльності підприємства є контроль за фінансовим станом підприємства, за веденням бухгалтерського обліку та складенням звітності.

Курсова робота була присвячена вивченню аудиту, як предмета, і проведенню аудиторської перевірки фактичної звітності ЗАТ “МЗЗБВ” за напрямками: перевірка обліку виробництва та реалізації готової продукції та обліку товарів.

При проведенні аудиту готової продукції, товарів було виявлено: продукція, що використовується на підприємстві відповідає всім показникам якості, не містить поломок, браку; під час проведення інвентаризації не було виявлено приписок чи надмірного списання готової продукції; всі розрахункові документи складені згідно діючого законодавства; рахунки вчасно сплачуються в банк; всі господарські операції по виготовленню та реалізації готової продукції складені правильно та відповідають чинному законодавству; дані первинних документів повністю співпадають з даними синтетичного та аналітичного обліку; фінансовий результат визначений правильно, всі платежі до бюджету, податки, збори перераховані своєчасно.

У ході виконання курсової роботи я здобула вміння користуватися вивченими теоретичними і практичними підходами, робити висновки з проведених розрахунків, виробляти і пропонувати шляхи поліпшення фінансового стану підприємства, формувати управлінські рішення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення