Курсова робота «Формування іміджу: стратегія РR і реклами», 2009 рік

З предмету Реклама · додано 12.07.2010 11:54 · від Тетяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Технологія формування іміджу 5 1.1. Створення змісту іміджу 5 1.2. Створення плану формування іміджу 6 2. Паблік рілейшнз у процесі формування іміджу підприємства 8 3. Формування іміджу торгової марки на прикладі pampers 12 3.1. Історія компанії 12 3.2. Роль PR та реклами в створены іміджу Pampers 15 Висновки 22 Список використаної літератури 24

Висновок

Імідж складається із всієї сукупності особистісних рис: вигляду, манери поведінки, вміння спілкуватися з людьми. Відомий соціолог Е. Гоффманн, сказав, що імідж - це мистецтво “управляти враженнями”. Скільки на світі людей - стільки і іміджів. Знання того, як будуть та сприймати інтерпретувати тією чи іншою групою людей, будь-які факти, відомості, що стосуються особистості (організації), - є першорядним психологічним підгрунтям управління іміджем особистості (організації)

Таким чином, імідж - це враження, яке певна особистість чи фірма справляє на навколишніх і, людей яке фіксується в їх свідомості у вигляді більш-менш розгорнутих емоційно забарвлених думок або суджень про них. Воно виражається у репутації, авторитеті. Керівник фірми - це дзеркало, в якому сконцентровано все. Щоб виключити найменше викривлення дзеркала, тобто забезпечити якісне створення образу керівника вимагаються зусилля, терпіння, а в наших умовах - ще й небувала відважність.

В ході роботи було розглянуте створення змісту та плану іміджу, засобів, функцій та етапів PR. Був проведений аналіз формування іміджу ДПС Украіїни.

Необхідність зміни відношення громадян до сплати податків викликана зміною соціально-політичної формації країни, переходом від соціалізму до ринкової економіки. У старі часи держава вилучала у підприємств стільки коштів, скільки вважала за потрібне, без будь-якої згоди їх на те та яких-небудь правил гри на податковому полі. Не існувало не те що податкового законодавства, а навіть і самого поняття про нього. Переважна більшість громадян не підозрювала, що є платниками податків, оскільки вони у невеликих розмірах безапеляційно утримувались під час виплати заробітної плати. Самозайнятість населення з отриманням винагороди за працю поза державною системою була настільки мізерною, що податки з неї не перевищували навіть декількох відсотків у державному бюджеті. Таким чином, на практиці ні підприємства, ні населення не були активними учасниками податкових правовідносин, оскільки від них не залежали податкові вилучення, а бюджет держави формувався практично на безподатковій основі.

Перехід до ринкової економіки, при якій основою формування бюджету є якраз податкові надходження, застав і суб’єктів підприємницької діяльності, і населення абсолютно не готовими до таких відносин. А відсутність традицій у сплаті податків, нерозуміння для чого вони сплачуються, а також наділення правом самостійно сплачувати податки, на відміну від державного вилучення у минулому, призвели до кризової ситуації з наповненням бюджету у роки незалежності, оскільки від ставлення населення до необхідності сплати податків, своєчасності і повноти їх надходження залежить саме існування держави.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?