Реферат «Фінансові та організаційні засади загальнообов'язкового державного соціального страхування», 2009 рік

З предмету Страхування · додано 07.07.2010 11:44 · від Леонід · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Фінансові та організаційні засади загальнообов'язкового державного соціального страхування 4 1.1. Види державного соціального страхування 4 1.2. Принципи загальнообов'язкового державного соціального страхування 5 2. Об’єкт та суб’єкт соціального страхування 5 2.1. Основні категорії соціального страхування 6 2.2. Основні джерела коштів соціального страхування (страхові внески) 8 2.2.1. Види матеріального забезпечення та соціальних послуг 8 3. Управління соціальним страхуванням включає 10 Приклад 12 Висновок 13 Додатки 14

Висновок

Звичайно, виробнича травма або професійне захворювання може статися на підприємствах різних форм власності та з різним виробничим потенціалом. Але частіше вона виникає на підприємствах, де роботодавці байдужі до питань охорони праці. До цього призводить відсутність на цих підприємствах служб охорони праці. Страхові експерти на таких підприємствах бувають рідко, так як в середньому на одного страхового експерта припадає близько 2 тисяч підприємств-страхувальників.

Тому, дуже важливим чинником у соціальному стахування є дотримання усіх необхідних умов законодавства, а також профілактика виробничого травматизму та профзахворювань.

Все це є невід’ємною частиною комплексу заходів, направлених на захист людини праці. Важливість проведення вищезазначених заходів показує практика роботи та саме життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?