Курсова робота «Аналіз активних кредитних операцій комерційного банку на прикладі „Фінанси та кредит”», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 07.07.2010 11:41 · від Леонід · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Кредитні операції банків 6 1.1. Суть і функції кредиту 6 1.2. Форми та види кредиту 7 1.3. Кредитна політика банків щодо роботи з фізичними особами 11 Розділ 2. Економічно-організаційна характеристика тзов "фінанси та кредит" 15 2.1. Філософія банку ТзОВ "Фінанси та кредит": 15 2.2. Банківські операції, які Банк має право здійснювати на підставі банківської ліцензії НБУ: 16 2.3. Рейтинги. Основні показники діяльності Банку (за даними АУБ на 01.04.2009 р.) 18 Розділ 3. Структурно – динамічний аналіз 19 3.1. Структурно-динамічний аналіз фінансових результатів ТзОВ «Фінанси та кредит» 19 3.2. Структурно-динамічний аналіз руху грошових коштів ТзОВ «Фінанси та кредит» 23 3.3. Структурно-динамічний аналіз кредитного портфеля ТзОВ «Фінанси та кредит» 27 Розділ 4. Параметричний аналіз кредитних операцій 30 Розділ 5: шляхи вдосконалення 32 5.1. Процес банківського кредитування. 32 5.2. Процес контролю за кредитами 34 Висновки 37 Список використаної літератури 39 Додатки 41

Висновок

Банк - юридична особа, яка має виключне право на підставі ліцензії Національного банку України здійснювати у сукупності такі операції: залучення у вклади грошових коштів фізичних і юридичних осіб та розміщення зазначених коштів від свого імені, на власних умовах та на власний ризик, відкриття і ведення банківських рахунків фізичних та юридичних осіб.

Банк з іноземним капіталом - банк, у якому частка капіталу, що належить хоча б одному нерезиденту, перевищує 10 відсотків.

Банківський кредит - будь-яке зобов'язання банку надати певну суму грошей, будь-яка гарантія, будь-яке зобов'язання придбати право вимоги боргу, будь-яке продовження строку погашення боргу, яке надано в обмін на зобов'язання боржника щодо повернення заборгованої суми, а також на зобов'язання на сплату процентів та інших зборів з такої суми.

Кредитний портфель банку становить більшу частину активів і приносить більшу частину доходу банківській установі. Кредити банку є тими активами, ринкова вартість яких найважче піддається оцінюванню. Неправильне визначення ринкової вартості кредитів та якості кредитного портфеля призводить до формування резервів, неадекватних реальній якості кредитів і до завищення або заниження величини власного капіталу банку. Над встановленням „правильної” вартості кредитів працюють актуарії. Процентні доходи за кредитами суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам є одним із видів процентних доходів банку від надання кредитних послуг.

Отже, як бачимо, надання кредитних послуг фізичним особам є прибутковим як для клієнтів, так і для самого банку. Іншими словами, це взаємовигідний перерозподіл коштів між банком та позичальниками і вкладниками.

Одним із видів кредитів, які надаються приватним клієнтам банку, є споживчий кредит. Розглядаючи послуги ТзОВ «Фінанси та кредит» банку, варто проаналізувати умови кредитування по програмі „Кредит на відновлення капіталу (Кредит на споживчі цілі)”. Клієнт банку має можливість повернути собі раніше вкладені у придбання житла кошти та отримати капітал на власні цілі, наприклад: старт власного бізнесу, ремонт або відновлення житла, купівлю меблів, оплату навчання, здійснення омріяної подорожі та інших. При цьому кредит надається на будь-які цілі клієнта, без підтвердження використання кредитних коштів. До речі, позичальникам, що вже отримали кредит та які своєчасно погашали заборгованість за кредитом протягом першого року з моменту його отримання, надається можливість відновлення граничного розміру кредиту. Ця пропозиція також діє і для клієнтів, які погасили більше 10% загальної суми протягом перших 6 місяців кредитування.

Для того, щоб банк, в даному випадку, ТзОВ «Фінанси та кредит» мав можливість на такому ж високому рівні утримувати кількість кредитів та доходи від їх надання, варто притримуватись функцій структурних підрозділів з контролю за кредитами., а також глибоко й ретельно аналізувати допущені раніше помилки і фінансовий стан потенційних клієнтів. Ще одною можливістю залучення нових клієнтів у сферу надання кредитів є розробка нових кредитних програм, що дозволить банку ще й на деякий час бути більш конкурентоспроможним на ринку банківських послуг.

Коментар модератора

У тексті роботи відсутні посилання на використані літературні джерела.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення