Курсова робота «Зрівняльний статистичний аналіз економічних об’єктів (на прикладі послуги Кредит на житло КБ ПриватБанк)», 2010 рік

З предмету Статистика · додано 22.06.2010 02:09 · від Кицун Ігор · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Визначення об’єкта дослідження та факторів, що його характеризують 5 1.1. Опитування респондентів 5 1.2. Складання анкети 6 1.3. Анкетування респондентів 8 1.4. Аналіз результатів анкетування й остаточний вибір факторів, що враховують 10 2. Експертне оцінювання конкуруючих об’єктів 15 2.1. Вибір конкуруючих об'єктів 15 2.2. Визначення експертів 17 2.3. Опис значимих факторів 19 2.4. Проведення експертизи 20 2.5. Перевірка узгодженості оцінок експертів 22 3. Аналіз й інтерпретація отриманих результатів 22 3.1. Розрахунок вагових коефіцієнтів 24 3.2. Визначення значень показників 25 3.3. Розрахунок інтегральних оцінок об’єктів 26 Висновок 26 Список джерел інформації 28

Висновок

Дане дослідження проводилося з метою визначення конкурентоспроможності банківської послуги кредит на житло для фізичних осіб КБ «ПриватБанк».

В якості цільового сегменту ринку було обрано одружених та неодружених людей віком від 18 до 45 років з загальним рівнем доходу більш ніж 5000 грн.

Виконання роботи проводилося у такі етапи:

1) Визначення факторів, що характеризують об’єкт дослідження. Цей етап включив у себе попереднє опитування, складання анкети, опитування респондентів та кінцеве визначення досліджуваних факторів.

В якості досліджуваних факторів в результаті анкетування дослідники виділили:

1. термін кредитування;

2. комісія;

3. відсоткова ставка;

4. імідж банку.

Такі фактори як «відсоткова ставка» та «комісія» були визначені як дестимулятори. Усі фактори, крім іміджу банку можно було отримати об’єктивно.

2) Експертне оцінювання конкуруючих об’єктів. На цьому етапі було обрано експертів, складено анкету для експертів, проведено анкетування експертів, розраховано погодженість оцінок експертів, проведена стандартизація отриманих показників.

Метод експертного оцінювання – анкетування.

Оцінивши вклад кожного фактору, можна зробити висновок, що найбільш важливий фактор - це відсоткова ставка, вагомий коефіцієнт якого = 0,34. Далі фактори розташувалися в наступній послідовності: комісія (0,25), термін кредиту(0,22), імідж банку (0,19).

Особливої уваги потребував суб’єктивний фактор «Імідж банку», тому для оцінювання імідж досліджуваного банку та банків-конкурентів було закликано експертів. Результати оцінювання дозволили отримати такі середні оцінки:

- Приватбанк (4,6)

- Райффайзен Банк Аваль (4,8)

- Ощадбанк (3,6)

- Промінвестбанк (3,6)

Головною метою дослідження було виявлення конкурентоспроможності послуги КБ «ПриватБанк» в порівнянні з іншими конкурентами. Рейтинг конкурентоспроможності банків можна представити так:

1. Райффайзен Банк Аваль

2. Приватбанк

3. Ощадбанк

4. Промінвестбанк

Як можна побачити, послуга від КБ «ПриватБанк» займає одну з лідируючих позицій, але все одно програє аналогічним послугам конкурентів.

Відповідно до цілей дослідження розроблено наступні рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності послуги кредит на житло для фізичних осіб КБ «ПриватБанк»:

1) збільшити срок кредиту до 25 років;

2) зменшити розмір відсоткової ставки до 10 – 11 % або запропонувати додаткові вигоди;

3) консультувати клієнта та збільшити кількість реклами в ЗМІ;

4) участь та проведення власних благодійних заходів.

Коментар модератора

Розрахункова робота

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?