Реферат «Сукупні видатки і потенційний ВВП», 2008 рік

З предмету Макроекономіка · додано 17.06.2010 19:52 · від Аня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Кейнс і кейнсіанська аналітична економія 3 1.1. Хрест Кейнса 3 2. Мультиплікатор сукупних видатків 4 3. Рецесійний розрив як наслідок дефіциту сукупних видатків 5 3.1. Рецесійний розрив в Україні 6 4. Графічна та математична інтерпретація рецесійного розриву 6 5. Інфляційний розрив як наслідок надмірних сукупних видатків 8 6.1. Інфляційний розрив в Україні 8 6. Графічна та математична інтерпретація інфляційного розриву 9 Список використаної літератури: 11

Висновок

Кейнс започаткував сучасну теорію зайнятих, яку інші економісти розвинули і відшліфували. Сучасна модель сукупних видатків відображає кейнсіанську аналітичну економію, а не лише підхід Кейнса. Модель сукупних видатків виходить з того, що економіка внутрішньо нестабільна і в ній можуть бути періоди спаду та інфляції. Кейнсіанська аналітична економі також вважає, що ринкова економіка не є саморегульованою системою, яка здатна на безперервне процвітання. Хоч вона є відмінним двигуном економічного зростання в довгостроковому періоді, не можна покладатися на те, що ринкова економіка "розвиватиметься сама собою".

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення