Дипломна робота «Інформаційна підтримка прийняття рішень при орендуванні земельних паїв», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 17.06.2010 10:33 · від Олег · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 8 Розділ 1. Загальні положення 10 1.1. Визначення інформаційних систем 10 1.2. Підсистеми ГІС 12 1.3. Структура інформаційних систем 14 1.4. Концепція орендних відносин у сільському господарстві 16 1.5. Права і обов‘язки сторін за договором оренди 26 1.6. Припинення орендних відносин 31 1.7. Оптимізація розмірів орендної плати за землю 33 1.8. Проблема збереження грунтів 38 Розділ 2. Технічне вирішення поставлених завдань 44 2.1. Створення бази даних 44 2.2. Розробка карти полів 52 2.3. Створення програми оцінки зміни якості грунту 56 Висновок 59 Список літературних джерел 60 Додатки

Висновок

Використання землі на умовах оренди за своїми ознаками схоже з тимчасовим землекористуванням. Як і тимчасове землекористування, оренда землі характеризується тимчасовим характером використання, договірною підставою виникнення і платністю використання землі.

В ході досягнення основних цілей та поставленої мети було зібрано багато інформації про орендні відносини, договори оренди, платежі орендної плати;

В рамках дипломної роботи було реалізовано два напрями інформаційної підтримки прийняття рішення:

- виконання договорів оренди щодо виплати орендної плати; контроль за збереженням та охороною грунтів шляхом оцінки зміни гумусу і грунті в результаті господарювання за методикою професора Горлачука В.В.

- розроблена програма оцінки кількості гумусу у грунті;

Результати роботи можуть бути корисні працівникам відділів управління земельними ресурсами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?