Курсова робота «Аналіз та оцінка впливу чинників зовнішнього середовища на діяльність підприємства (за матеріалами ВАТ «Комфорт – Сервіс» м. Києва)», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 15.06.2010 14:39 · від Наталія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти дослідження впливу чинників зовнішнього середовища на діяльність підприємства 1.1. Дослідження сутності зовнішнього середовища, його характеристики 6 1.2. Вплив чинників прямої дії зовнішнього середовища 12 1.3. Вплив чинників непрямої дії зовнішнього середовища 14 Розділ 2. Процес управління підприємством під впливом чинників зовнішнього середовища 2.1. Організаційно - економічна характеристика ВАТ «Комфорт - Сервіс» 17 2.2. Аналіз та оцінка впливу чинників прямої та непрямої дії зовнішнього середовища на діяльність ВАТ «Комфорт - Сервіс» 32 Розділ 3. Шляхи оптимізації впливу чинників зовнішнього середовища на діяльність ват «комфорт –сервіс» 40 Висновки 47 Список використаних джерел 48 Додатки

Висновок

У висновках хочеться відзначити такі визначальні моменти, які визначають велике значення цієї проблеми. На сьогоднішній день зовнішнє середовище має важливе значення для всіх без винятку організацій. В цілях виживання та розвитку в умовах надзвичайно динамічного та невизначеного зовнішнього середовища (а це є загальними характеристиками сучасного оточення вітчизняних промислових підприємств) організаціям необхідно пристосовуватися до змін, а також самостійно активно формувати своє майбутнє. Тому визначальне значення в ринкових умовах відіграє стратегічне управління, інформаційною основою якого є аналіз макро - і мікрооточення організації.

Сьогодні практично всі основні функціональні підрозділи промислових підприємств мають певне уявлення про зовнішнє середовищі. Однак процес збору, аналізу і передачі інформації здійснюється в більшості випадків неціленаправленно, спонтанно і випадково, тому вона не дає цілісного уявлення про зовнішнє середовищ та його вплив на результати діяльності підприємства.

Отже, можна зробити висновок, що єдиним правильним варіантом поведінки сучасного підприємства для досягнення ефективного довгострокового функціонування та успішного розвитку є підвищена увага до аналізу зовнішнього середовища. А для цього необхідна розробка і здійснення комплексного аналізу з урахуванням індивідуальних особливостей підприємства при відповідних кадровому, фінансовому та технічному забезпеченні. Тільки за цієї умови можна розраховувати на ефективність прийнятих стратегічних та оперативних управлінських рішень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення