Курсова робота «Проектування комп`ютерної мережі офісного приміщення», 2010 рік

З предмету Комп'ютери · додано 13.06.2010 12:38 · від IgnisDivine · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Техніко-економічне обґрунтовування розробки скс 4 1.1. Опис наочної області 4 1.2. Обґрунтовування потреби проектування кабельної системи 5 2. Технічне завдання 7 3. Проектування скс 9 3.1. Архітектурна фаза проектування 9 3.1.1. Технічні приміщення 11 3.2. Телекомунікаційна фаза проектування 12 3.2.1. Горизонтальна підсистема 12 Висновок 17 Список використаної літератури 18 Додатки 18

Висновок

В даному курсовому проекті було сформульовано техніко-економічне обґрунтування розробки СКС, Описано головні етапи проектування.

Можна зробити висновок про те, що упровадження локальної обчислювальної мережі в даному ПП дозволяє вирішити такі задачі, як зв'язок, сумісна обробка інформації, централізоване управління комп'ютерами, централізоване резервне копіювання і зберігання даних. Крім того, ЛОМ створить для користувачів нові можливості інтегрального характеру завдяки прикладним системам ПК і іншому устаткуванню мережі. Об'єднання комп'ютерів, що є в установі, в локальну мережу приведе до підвищення ефективності управління діловими процесами, що, по-перше, викличе значне поліпшення якості роботи даної організації, а по-друге, принесе істотне зниження витрат роботи даного підприємства.

В проекті було представлено самі головні дані для проектування такі як, структурна схема мережі, креслення на яких зображено найголовніші нюанси проектування та створення СКС, а також розрахунки, які показують скільки буде коштувати закупка необхідних матеріалів та обладнання для такої СКС даного підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?