Курсова робота «Страхові фонди: види і призначення», 2010 рік

З предмету Страхування · додано 11.06.2010 20:47 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття страхових фондів та їх об’єкти страхування 4 2. Етапи впровадження страхових фондів 5 3. Нормативне регулювання діяльності страхових фондів 8 4. Види страхових фондів 10 4.1. Пенсійний фонд 10 4.2. Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 13 4.3. Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 13 4.4. Страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності 14 5. Призначення страхових фондів 17 6. Шляхи удосконалення системи соціального страхування 18 Висновок 27 Список використаної літератури 29

Висновок

Отже, дослідивку курсову роботу, підсумуємо дослідження. Страхові фонди — це некомерційні самоврядні організації, які не можуть займатися іншими видами діяльності, окрім тієї, заради якої їх створено, та не мають права використовувати свої кошти для Цілей, відмінних від тих, що визначають їхню страхову діяльність.

З урахуванням положень Конституції України Верховна Рада України прийняла Основи законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Відповідно до нього створено фонди соціальних страхувань:

• Пенсійний фонд

• Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

• Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

• Фонд соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Основною метою системи соціального страхування є забезпечення достойного рівня життя громадянам, які протягом свого трудового життя сплачували страхові внески, не приховуючи своїх трудових доходів. Пенсійна реформа спрямована на створення рівних можливостей для пенсійного забезпечення громадян незалежно від сфери їх зайнятості та виду діяльності, усунення диспропорцій у розмірах пенсій

Для удосконалення діяльності державних страхових фондів пропонується:

• Зменшення навантаження на фонд оплати праці без зниження розмірів страхових виплат

• Удосконалення тристороннього управління фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування

• Підвищення ефективності роботи всіх фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування

• Використання даних персоніфікованого обліку, створеного у Пенсійному фонді, для розрахунку страхових виплат

• Удосконалення чинного законодавства у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування

• Інформування населення про страхову діяльність та звітування перед громадськістю про доходи і видатки фондів соціального страхування, що дозволить забезпечити прозорість функціонування системи соціального страхування і надання можливості повноцінно користуватися перевагами страхової системи, сприятиме запобіганню зловживанням та корупції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали