Курсова робота «Роль і місце фінансів в економічній системі», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 11.06.2010 20:44 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи фінансової системи україни 4 1.1. Призначення та роль державних фінансів 4 1.2. Фінанси в економічній системі держави 9 1.3. Взаємозв’язок фінансів з іншими розподільчими категоріями 13 Розділ 2. Фінансова система україни 18 2.1. Побудова фінансової системи України 18 2.2. Вплив фінансової системи на економічних розвиток країни 29 2.3. Сучасна світова наукова фінансова думка про роль і місце фінансів в економічній системі 31 Висновок 34 Список використаної літератури 35

Висновок

Роль державних фінансів зумовлена тим, що за будь-якого типу економічних відносин основним призначенням держави є забезпечення фінансовими ресурсами тих потреб, які не можуть бути вирішені через ринковий механізм, тобто через попит і пропозицію, а також особисто кожним громадянином у зв'язку з відповідними об'єктивними причинами. Основним призначенням фінансів держави є сприяння через різні фінансові інституції успішному соціально-економічному розвитку держави, забезпеченню прав і свобод її населення.

В 2008 році ресурси державного бюджету спрямовувались, у першу чергу, на фінансування основних захищених статей бюджету, зокрема заробітної плати з нарахуваннями, грошового забезпечення військовослужбовців, пенсій, стипендій, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів тощо.

Фінансова система визначається як сукупність, з одного боку, певних сфер фінансових відносин, з іншого — різних інститутів, що забезпечують функціонування, взаємодію цих сфер і процес управління ними.

В узагальненому вигляді фінансова система країни (відповідно до основних суб'єктів фінансових відносин — держави, підприємства і населення) — це сукупність трьох сфер фінансових відносин: державних фінансів, фінансів підприємств і домогосподарств.

Завдяки господарській діяльності, що здійснюється підприємствами, домогосподарствами, фінансовими установами України іде накопичення державного бюджету. Валовий внутрішній продукт склав на 950503 млн.грн. Завдяки діяльності підприємств в 2007 році доходи бюджету склали 219,9 тис.грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали