Курсова робота «Шляхи удосконалення організації праці на підприємстві», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 10.06.2010 22:26 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Особливості організації праці в умовах ринкової економіки 5 2. Аналіз стану організації праці на підприємстві 9 2.1. Аналіз складу персоналу 9 2.2. Умови праці на підприємстві 12 2.3. Аналіз переваг та недоліків в організації роботи персоналу 14 2.4. Аналіз показників ефективного використання праці 16 3. Проект заходів щодо удосконалення організації праці 18 3.1. Вдосконалення мотивації персоналу 18 3.2. Аналіз компетенцій персоналу 28 4. Математичний розділ 31 Висновок 32 Список використаної літератури 33

Висновок

Отже, дана курсова робота присвячена дослідженню управлання організації на прикладі одного із відділень корпорації Інком.

Основна робота підприємства – інтелектуальна, тому організації праці приділяється значна увага. По-перше працівники працюють в великих просторих кабінетах, використовують нові рідинно-кристалеві монітори, щоб запобігти псування зору та облучення. Освітлення в кабінетах відповідає вимогам.

Аналіз персоналу показав, що в основному працівники мають вищу освіту, більшість працівників віком до 28 років. Працівників старших 54 років нема, що пов’язано із специфікою роботи.

До заходів щодо підвищення ефективності використання персоналу корпорації Інком слід віднести заходи щодо підвищення професійного розвитку та навчання персоналу, мотивації персоналу та системи винагороди і компенсацій, впровадження яких сприяє успішному досягненню її стратегічних цілей.

Керівництво компанії вважає професійну підготовку та навчання частиною корпоративної стратегії, її конкурентоспроможності, тому що підготовка безпосередньо пов’язана з цілями корпорації для створення і підтримки умов для бізнесу високої якості. Корпорація має власний навчальний центр – заклад, який займається дослідженнями, розробкою та проведення підготовки і навчання, щоб допомогти вирішити відповідні проблеми бізнесу і якості.

Система мотивації персоналу в корпорації базується на теорії ієрархії потреб А. Маслоу, теорії двох факторів Ф. Герцберга, теорії очікувань та справедливості, а також на теорії мотивації Портера – Лоулера.

Система винагород та компенсацій визначається стратегією розвитку корпорації, станом зовнішнього середовища, організаційною культурою і традиціями та включає як традиційні, так і нетрадиційні методи компенсації. Особлива увага приділяється таким нетрадиційним методам компенсації: збільшенню змінної частини в загальних доходах співробітників; виплаті премій за результатами роботи підрозділу і корпорації; придбанню працівниками акцій корпорації; платі за знання та компетенції; розвитку системи гнучких пільг, а також факторам не грошової винагороди.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення