Курсова робота «Управління збутовою діяльністю на підприємстві», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.06.2010 21:23 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи управління збутовою діяльністю на підприємстві 5 2. Дослідження практики управління збутовою діяльністю на Sun InBev 14 2.1. Дослідження конкурентного середовища 14 2.2. Аналіз каналів розподілу товарів на Sun InBev 16 3. Підвищення ефективності збутової діяльності на Sun InBev 24 Висновок 28 Список використаної літератури 30

Висновок

Будь-який збутовий канал виконує певний набір функцій, необхідних для здійснення обміну: вивчення результатів сегментації ринку та планування реклами; укладання договорів із споживачами чи посередниками; облік та контроль виконання договорів; розробка плану відвантаження товарів клієнтам; визначення каналів збуту; організація прийому, зберігання, пакування, сортування та відвантаження товарів клієнтам; інформаційне, ресурсне та технічне забезпечення збуту товарів; стимулювання збуту; встановлення зворотного зв’язку із споживачами та фінансування витрат з функціонування каналів товароруху, збутових операцій. Таким чином, наявність каналу збуту торгівельного підприємства передбачає розподіл функцій та потоків між учасниками обміну.

Високий рівень витрат постійно спонукає підприємства до пошуку більш досконалих методів збуту. При цьому очевидно, що функції збуту можна передати, проте їх не можна виключити. З точки зору виробничого підприємства, передача вказаних функцій каналам збуту виправдана в такій мірі, в якій ці канали завдяки своїй спеціалізації здатні виконувати їх ефективно та з меншими витратами, ніж самостійно підприємством.

Аналіз каналів збуту Сан ІнБев показав, що на підприємстві широко використовуються канали збуту першого рівня - тобто через оптові підприємства. Дистибуція продукції також є, але їй приділяється значно менше уваги. В основному продукція підприємств споживається на українському ринку. Також продукція збувається на зарубіжних ринках якраз через дистрибуторів. Дослідження показали, що організації збуту на підприємстві приділяється значна увага. Так витрати на збут склали 741,3 млн.грн в 2008 році. В основному дані витрати пов'язані із рекламою та доставкою продукції до торгівельних точок.

Розглядаючи удосконалення збуту пропонується вдосконалити дистрибуцію на підприємстві на території України. Для цього необхідно створити спеціальний відділ на підприємстві що займеться організацією, організувати систему мотивації та контролю за збутовою діяльністю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали