Курсова робота «Оподаткування прибутку підприємства», 2009 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 10.06.2010 21:20 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1.Теоретико – методологічні основи оподаткування прибутку підприємств 5 1.1. Сутність і значення оподаткування прибутку підприємств 5 1.2. Становлення та розвиток оподаткування прибутку підприємств в Україні 9 1.3. Шляхи адаптації зарубіжного досвіду оподаткування прибутку підприємств до умов України 17 РОЗДІЛ 2. Методологічні аспекти оподаткування прибутку підприємства на прикладі “назва підприємства“ 34 2.1. Механізм нарахування і сплати податку на прибуток на прикладі ПП «Рік пласт» 34 2.2. Вплив оподаткування прибутку на фінансово-господарську діяльність ПП «Рік Пласт» 42 2.3. Визначення проблем в оподаткуванні прибутку підприємства на прикладі ПП «Рік Пласт» 48 РОЗДІЛ 3. Шляхи вдосконалення системи оподаткування прибутку підприємства 60 3.1. Головні тенденції вдосконалення оподаткування прибутку підприємства в проекті податкового кодексу України 60 3.2. Формування політики оптимізації оподаткування прибутку підприємства на прикладі ПП «Рік пласт» 61 3.3. Оцінка податкового навантаження ПП «Рік пласт» з урахуванням оптимізації прибутку 63 Висновки 65 Список використаної літератури 67 Додатки 69

Висновок

Отже, сьогоднішня податкова система характеризується недосконалістю, неузгодженістю та суперечливістю окремих податкових законів, нестабільністю законодавства, надмірним податковим навантаженням на платників, безсистемним і невиправданим наданням пільг. В такій системі перекручується економічна сутність окремих податків. Взагалі вона не забезпечує перехід від адміністративно-командних методів управління господарством до господарювання в умовах демократичної правової держави.
Оподаткування прибутку підприємства від звичайної діяльності на сьогоднішній день здійснюється за ставкою 25%. До 2004 року прибуток підприємства оподатковувався за ставкою 30%.
Дослідження курсової роботи проводилося на базі господарської діяльності ПП «Рік пласт»
Підприємство знаходиться на загальній системі оподаткування, воно є платником податку на додану вартість.
Для аналізу оподаткування прибутку підприємства було досліджено формування валових доходів та валових витрат.
Підсумовуючи досліджене хочу зробити своє побажання щодо негайного, як можна швидшого, повернення до комплексного бухгалтерського обліку та категорична відмова від надуманого, непотрібного й економічно неефективного податкового обліку, який на практиці нічого не дав, не дасть і дати не може ні для звітності і контролю, ні для поповнення державного бюджету України.
Одним з елементів вдосконалення податкової системи України є те, що необхідно приймати нові закони, які б були призначені для нормального користування, а не для заплутування користувачів цих законів. Великі надії покладаються на новий Податковий Кодекс. Але на даний момент тяжко кодифікувати податкові нормативні акти, такі як іде тільки процес становлення податкової системи. Швидкі зміни господарської ситуації, виявили в податковому законодавстві, відсутність готових схем та досвіду не дозволяє досягти стійкої системи оподаткування.
Основним напрямом при розробці податкового кодексу повинна бути не більш жорстока відповідальність і тотальна перевірка, а шлях спрощення податкового законодавства, загальнодоступності і зрозумілості норм, що використовуються. Податковий кодекс принципово повинен відповісти на три питання:
кого виділити як платника податку (юридичні та фізичні, змішані);
що виділити як податкові основи (об'єкт, показники виробництва і власності) ?;
яка величина і механізм стягнення базового показника (ставки, пільги, строки і бюджети надходжень) ?
І все ж таки недоліки законодавства, основні його моменти потрібно знати і вміти ними правильно користуватися. Це насамперед необхідно для ефективного господарювання.
Розв'язання проблем фінансового забезпечення держави та суб'єктів господарювання неможливе лише на рівні прийняття нових чи вдосконалення чинних правових актів з питань оподаткування. Докорінно поліпшити фінансові відносини можна лише шляхом істотних макроекономічних перетворень, у тому числі й на рівні податкової системи. Головним із них має стати зміна структури і принципів розподілу ВВП між господарюючими суб'єктами, громадянами та державою. Цим ймовірно й визначатиметься характер майбутніх фінансово-економічних перетворень в Україні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення