Курсова робота «Контроль в державній службі», 2009 рік

З предмету Право · додано 10.06.2010 20:54 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ 1. Загальна характеристика державної служби 7 1.1. Поняття та основні ознаки державної служби 7 1.2. Правовий статус державних службовців 11 1.3. Методологічні проблеми державної служби 13 Розділ 2. Контроль в державній службі 20 2.1. Формування та розвиток контролю у державній службі 20 2.2. Загальна характеристика контролю у державній службі 22 2.3. Види контролю в державній службі та його принципи 24 Розділ 3. Розвиток законодавства про контроль в державній службі 32 Висновки 36 Список використаної літератури 38

Висновок

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про державну службу», державна служба в Україні - це професійна діяльність осіб, які займають посади в державних органах та їх апараті щодо практичного виконання завдань і функцій держави та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів.

Державну службу необхідно розглядати в аспекті виконання службовцями своїх обов'язків у державних організаціях, а саме: в органах державної влади, підприємствах, організаціях та установах.

Державна служба здійснюється на професійній основі. Такий порядок обумовлюється необхідністю забезпечення неперервної, компетентної діяльності державних організацій.

Під впливом процесів, що відбуваються у сфері державної служби, формується певна система контролю. Вона є частиною усієї системи державного контролю в інших сферах і має свої особливості як формування, так і функціонування, обумовлені конкретним змістом контрольної діяльності та органами, що її здійснюють.

Функцію контролю у державній службі здійснюють у різних обсягах та формах більшість державних органів. Поняття системи контролю у державній службі не вичерпується й не зводиться до системи органів. Воно набагато ширше, оскільки містить і органи й осіб, для яких контроль не є основною діяльністю, а таких органів набагато більше.

Таким чином, система контролю у державній службі складається з державних органів та посадових осіб, що наділені будь-якими контрольними повноваженнями щодо органів державного управління. Разом вони розглядаються як єдина система, що виконує функцію контролю.

Для вдосконалення системи контролю в державній службі слід запропонувати висвітлення основних положень у законодавчому акті про державний контроль з орієнтованою назвою: Закон України "Про державний контроль у державній службі".

Основним його спрямуванням має стати:

а) визначення єдиної методологічної основи контролю у державній службі. Вона має передбачати здійснення його на основі демократичних принципів, обгрунтованого визначення завдань, форм і методів контролю;

б) узгодження змісту контролю із завданнями, що стоять перед державними органами, та новим спрямуванням ролі держави у суспільних процесах. Під впливом певних умов та ситуацій, змін зазнають і пріоритети державного контролю;

в) встановлення засад координації діяльності різних органів контролю та засобів забезпечення діяльності в межах законодавче закріплених повноважень.

Керуючись таким підходом, слід включити до структури зазначеного акту: загальні засади державного контролю; систему та види державного контролю; форми і методи державного контролю; засади координації діяльності органів державного контролю; кадрове забезпечення органів державного контролю; процедури виконання контрольних функцій.

Закон України "Про державний контроль у сфері виконавчої влади" та інші акти з питань державного контролю мають утворити відносно самостійну систему законодавства. Це дозволить ставити питання про офіційну інкорпорацію нормативного масиву, яка може привести до видання інкорпоративного збірника актів з питань державного контролю у сфері виконавчої влади.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?