Курсова робота «Організація рекламної діяльності підприемства роздрібної торгівлі», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.06.2010 20:48 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Сутність, функції, завдання рекламної діяльності торгівельного підприємства 4 2. Інструменти рекламної діяльності торговельного підприємства 8 3.Аналіз організації рекламної діяльності на підприємстві ТОВ "Арго-торгівельна мережа" 11 4. Шляхи удосконалення організації і рекламної діяльності ТОВ "Арго-торгівельна мережа" 22 Висновок 23 Список використаної літератури 24

Висновок

Сучасна реклама має чітку наукову базу. Засоби рекламного бізнесу вкладаються в систему точної наукової класифікації. Нею охоплено всі складові рекламного процесу: рекламодавців, споживачів, об’єкти реклами, рекламні засоби та носії, соціальні та виробничо-економічні умови комерційної діяльності, а також саму рекламу. Численні зарубіжні спеціалісти в галузі рекламного бізнесу створили цілісну систему класифікації реклами і як процесу, і як продукту.

Основою цієї системи є поділ реклами на групи за такими ознаками: вид реклами; мета отримання прибутку; способи передавання інформації; метод передавання інформації; характер емоційного впливу та спосіб його передавання; характер взаємодії; предмет рекламування; суб’єкт рекламування; цілі рекламування; інтенсивність реклами; тип рекламодавця; форма використання носіїв реклами.

При виборі носія рекламного звернення необхідно враховувати певні якісні та кількісні фактори з тим, щоб поєднання носіїв уможливило максимальне охоплення цільової аудиторії; використовувати засоби поширення, які породжують довіру, і забезпечити оптимальне поєднання витрат на проведення рекламної кампанії та її результатів. Для визначення ефективності носіїв рекламного звернення беруть такі основні характеристики носіїв, як обсяг реалізації тиражу, коефіцієнт звернення аудиторії тощо.

Ефективність рекламних носіїв треба зіставити із завданнями рекламодавця стосовно цих носіїв. Для прийняття рішення про ефективність окремих носіїв реклами використовують такі методи: порівняння економічності, оптимізаційні, оцінні, проблемно-орієнтовані.

Метою аналізу рекламної діяльності фірми є контроль впливу на продаж товарів тих рекламних заходів, які було заплановано у ході розробки рекламної кампанії фірми; контроль комунікативних показників ставлення споживачів до фірми, її продукції, рекламних звернень та засобів масової інформації, які використовують у ході проведення рекламної кампанії; контроль витрат служби реклами на свою діяльність; контроль витрат з бюджету на проведення рекламної кампанії; контроль графіка показу рекламного звернення цільовій аудиторії; контроль проведення презентацій, ярмарків, виставок тощо та витрат коштів на ці заходи. Основними цілями ТОВ «Агро торговельна мережа» в 2007-2008 р.р., на які було спрямовано рекламні заходи, є формування потреб та стимулювання збуту товарної продукції підприємства; збільшення обсягу товарообігу та прискорення обертаємості товарів.

Загалом цілі рекламної діяльності ТОВ «Агро торговельна мережа»на період 2007-2008 р.р. відповідають етапу життєвого циклу товарів. Недоліком їх є відсутність чітко визначеного, пріоритетного напряму розвитку, стратегії, яка б мала одну-дві конкретні цілі. Зараз рекламна діяльність фірми не є цілеспрямованою, для кожного заходу рекламування визначається окрема мета і рекламування проходить з єдиною метою – збільшення обсягу продаж. Витрати ТОВ «Агро торговельна мережа» на рекламну діяльність є складовою витрат на маркетінг, які відносяться до витрат обігу. Крім витрат на рекламування до маркетингових витрат відносяться витрати на стимулювання збуту та витрати на персональний продаж.

Для визначення бюджету рекламування використовують 5 методів: перший – усе, що ви можете собі дозволити, другий – виходячи з приросту обсягів продажу товарі даної групи, що планується на наступний період, третій - за паритетом з конкурентами, зі схожими умовами становища фірми на ринках збуту, четвертий – виходячи з тієї частки прибутку від продажу товарів даної групи, що планується, п’ятий – залежно від цілей та завдань, які постають перед фірмою в наступному плановому періоді.

Для розрахунку бюджету рекламування ТОВ «Агро торговельна мережа» доцільно використати другий та п’ятий методи розрахунків.

За другим методом розрахунків планового значення витрат на рекламування зкористамося існуючими темпами зміни суми рекламних витрат. Планові витрати на рекламу в 2009 році складуть 57748 грн.

Розглядаючи методи удосконалення рекламної діяльності пропонується збілшити рекламний бюджет на інтернет-рекламу, оскільки підприємство вирішило розширити канали збуту та організувати продаж через інтернет.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали