Курсова робота «Маркетингова діяльність роздрібного торгівельного підприємства», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.06.2010 20:48 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність маркетингової діяльності підприємства 5 2. Особливості маркетингу торговельного підприємства 11 3. Маркетингове середовище ПП Тиса 14 4. Аналіз маркетингового середовища ПП Тиса 19 5. Шляхи удосконалення маркетингової діяльності торговельного підприємства 26 Висновки та пропозиції 28 Список використаних джерел 29

Висновок

Маркетингова діяльність, як філософія бізнесу, означає орієнтацію всієї діяльності фірми від проектування до виробництва товарів та їх збуту на задоволення попиту споживачів.

Маркетингова діяльність здійснюється з урахуванням факторів зовнішнього середовища, до якого відносять:

— політичну систему та правове регулювання;

— міжнародні фактори;

— соціально-культурне середовище;

— економічні, ринкові, технологічні фактори та фактори конкуренції.

Найважливішими елементами комплексу маркетингу є так звані "4Р": продукт, ціна, розподіл (доставка продуктів) та просування товарів.

Маркетингова діяльність базується на таких принципах: орієнтація на споживача, сегментування ринку, глибоке дослідження ринку, націленість на довгостроковий результат.

Маркетингові служби виконують сім функцій: комплексне дослідження ринку, розробка маркетингової стратегії, здійснення товарної, цінової, збутової політики та просування товарів і контроль маркетингової діяльності.

Відповідно до характеру попиту фірми звертаються до одного з типів маркетингу: конверсійного, направленого на подолання негативного відношення споживачів до товару; стимулюючого — на стимулювання споживачів; розвиваючого —на визначення засобів задоволення потенційного попиту; ремаркетингу — чна пожвавлення попиту; протидіючого — на ліквідацію іраціонального попиту або синхромаркетингу — на регулювання попиту при його коливаннях.

Аналіз маркетингової діяльності проводився на базі діяльності ПП Тиса, що займається роздрібною торгівлею комп’ютерними запчастинами.

Основною метою діяльності підприємства є збільшення обсягів збуту та завоювання нових ринків. Для цього чітко налагоджена діяльність маркетингового відділу підприємства.

Аналізуючи внутрішнє середовище, варто зазначити, що основний вплив на нього мають: клієнти, конкуренти, контактні аудиторії, контрагенти, використання нових технологій.

Аналіз внутрішнього фінансового середовища показав, що підприємство отримує свої прибутки тільки від операційної діяльності, фінансова та інвестиційна діяльність підприємства є збитковою.

Підприємство займає досить хороші позиції на ринку. Маркетинговою політикою займаєтсья маркетинговий відділ підприємства, основною його задачею є просування товарів.

На підприємстві чітко налагоджена товарна політика та асортимент. Проте для удосконалення маркетингової діяльності пропонується розробити рекламні заходи та удосконалити систему збуту шляхом залучення диллерів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали