Курсова робота «Удосконалення системи менеджменту шляхом ПР», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.06.2010 20:47 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Теоретичні аспекти паблік рілейшнз 5 1.1. Основні поняття PR 5 1.2. Особливості українського PR 14 Розділ 2. Аналіз роботи з пр тзов «видавничий дім «теніс»» 25 2.1. Аналіз комунікативної політики підприємства 25 2.2. Економічне обґрунтування ефективності комунікативної політики 31 Розділ 3. Розробка методів вдосконалення організації діяльності відділу комунікацій 34 3.1. Електронна комерція – як один із сучасних методів вдосконалення роботи PR-відділу 34 3.2. Вдосконалення збутової діяльності та просування продукції підприємства 36 Висновки 42 Список використаної літератури 45

Висновок

Написавши курсову роботу на тему: " Удосконалення системи менеджменту шляхом ПР " можна зробити висновок, що PR — невід'ємна частина будь-якої роботи з клієнтами. Досить часто PR порівнюють із рекламною кампанією підприємства, але ці поняття є хоч близькі за змістом, проте ототожнювати їх неможна. Близьке порівняння цих понять наводить Ендрю Едсон, віце-президент однієї з американських PR-фірм: "Реклама — це те, за що ви платите. Паблік рилейшнз — це те, про що ви просите".

До основних інструменів паблік рилейшнз відносять такі заходи:

1. Робота із засобами масової інформації;

2. Робота із зовнішнім оточенням;

3. Внутрішній PR;

4. Створення інформаційних матеріалів.

Паблік рилейшнз реалізує свою мету через всілякі комунікативні процеси, що дає можливість іноді визначати цю сферу як менеджмент комунікацій. Основними серед них є взаємовідносини із засобами масової комунікації; прес-конференції і презентації; виступи з промовами; просування корпоративного іміджу.

До основних методів PR відносять : просування корпоративного іміджу, прес-релізи, презентації. В Україні PR починає розвиватися. Останнім часом в Україні чимало нових товарів, торгівельних марок або навіть підприємств стрімко з’являються на ринку, і більшість з них також стрімко щезає. Однією з причин невдалого виходу на ринок, як правило, є помилка у піарі. Більшість підприємств не вміють правильно побудувати свою комунікаційну політику, через це і недоотримують прибутки або взагалі, витісняються конкурентами.

Об’єктом дослідження даної курсової роботи є ТзОВ «Видавничий дім «Теніс»».

На цьому підприємстві зв'язки з громадсткістю організовані маркетинговим відділом. Його очолює завідувач маркетингового відділення. Йому підпорядковується спеціаліст з організації заходів, до обов’язків якого входить організації збутової політики підприємства та спеціаліст з PR. Цей відділ був впроваджений з 2008 року, і як було проаналізовано,що за рахунок збільшення витрат на організацію комунікативної політики на 585,1, підприємство отримало на 7004 тис.грн більше доходів. Таким стрімкий ріст прибутковості забезпечений налагодженням постійних зв’язків із клієнтами, з пошуком нових клієнтів, та із проведенням рекламних кампаній.

Як згадувалося вище, комунікаційній політиці приділяється досить значна увага.

Проаналізувавши комунікативну політику підприємства, зробимо висновок, що «Видавничий дім» витрачає 5% отриманого прибутку на дані заходи. При чому найбільшу частку коштів планується витрачати на рекламу. Крім того, підприємства вважає за доцільне налагоджувати особисті контакти із клієнтами, оскільки більшість з них можуть організовувати виставки своїх робіт, проводити вечори та займатися організацією дозвілля впродовж всього періоду існування підприємства.

Підприємств в комунікаційній політиці застосовує засоби реклами, PR, стимулювання збуту та особисті контакти.

Розробляючи рекомендації, визначено, що в українському інтернеті, видавництв, які здійснюють електронну комерцію налічується до 5 одиниць. Більшість підприємств, якщо і створюють власні корпоративні сайти, то обмежують викладенням інформації тільки про продукцію та її ціни. Проте це створює ряд незручностей для замовника, насамперед тому, що йому необхідно, по-перше, шукати контактну інформацію та методи замовлення матеріалів, а по-друге недостатня проінформаваність не дає можливості завоювати певного клієнта. Тому створення вебресурсу ТзОВ «Видавничий дім «Теніс»» та організація діяльності інтернет – магазину дозволить отримувати більшу кількість замовників. На підприємстві також пропонується покращити систему збуту шляхом вдосконалення діяльності маркетингового відділу та використання нових рекламних заходів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали