Курсова робота «Обгрунтування вибору комунікації «Дегустація та розміщення статті в журналі» для товару «булки» приватного підприємства «Гамак»», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.06.2010 20:44 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналіз життєвого циклу булок, обґрунтування ефективності вибору типу комунікації «Дегустація та розміщення реклами в журналі» 5 2. Характеристика цільової аудиторії продукції. 12 3. Розрахунок бюджету кампанії комунікації 15 4. Вибір носія комунікативних звернень 19 5. Розробка проекту звернення для вибраного типу носія 20 6. Складання медіа плату комунікативної кампанії 21 7. Опис способів і розробка показників ефективності комунікативної кампанії 22 Висновок 25 Список використаної літератури 28

Висновок

Отже, дослідивши курсову роботу на тему: Обгрунтування вибору комунікації «Дегустація та розміщення статті в журналі» для товару «булки» можна зробити такі висновки:

Особливості просування нового хлібо-булочного продукту відрізняється від просування інших товарів, оскільки хлібо-булочні вироби є необхідним продуктом, який споживається щодня. За ієрархією потреб даний вид продукту є на верхньому рівні. Ще однією особливістю просування даних продуктів є географія збуту. Досліджуване підприємство знаходиться в невеличкому місті, попит на продукцію є постійним. Оптова реалізація здійснюється через магазини міста.

Обґрунтування вибору комунікації залежить по-перше від типу продукту.

Досліджуваний виріб: булки з маком вагою 200 гр. та ціною 1 грн.

В курсовій роботі було розглянуто переваги та недоліки всіх видів запропонованих комунікацій. Найбільш прийнятними для підприємства є :

• реклама в журналі;

• дегустація;

• участь у виставках.

Неприйнятними для підприємства є :

• реклама по ТВ;

• реклама в кінофільмі;

• поштове розсилання;

• створення спец випадку;

• спонсорство;

• знижки.

Обгрунтовуючи вибір комунікації за ЖЦП ми бачимо, що підприємство від даного виду продукції не отримує надприбутків, проте ці прибутки будуть довше стабільними в порівнянні із іншими товарами. Тому основним завданням є ЗАВОЮВАННЯ РИНКУ.

Досліджуваний продукт переважає на ринку за смаковими якостями та зовнішнім виглядом, тому дегустування – це той вид комунікації, коли можна запропонувати товар і мати високий шанс, що магазин візьме його на реалізацію. Реклама в журналі дозволить привернути увагу на якісну продукцію, орієнтована дана реклама на пошук магазинів, в яких буде здійснюватися реалізація.

Основною метою випічки булочок з маком приватного підприємства «Гамак» є їх реалізація. Підприємство орієнтовано на реалізацію товарів в магазинах, що знаходяться поруч з навчальними закладами міста, адже відомо, що для будь-якого учня чи студента – булочка той виріб, який найбільше купується. Всього на ринку 21530 потенційник покупців. З них підприємство може забезпечити булочками тільки 3,6% - 800 одиниць на день. Тому сегмент ринку в 3,6% є цілком реальним.

Цільовою аудиторією на яких спрямована комунікація є власники магазинів, що знаходяться на вказаних вулицях міста поруч із навчальними закладами. Як ми бачимо з таблиці – цільова аудиторія налічує 16 об’єктів – магазинів,а отже і 16 директорів, які можуть прийняти управлінське рішення на користь досліджуваного продукту.

Середній вік аудиторії, на яку спрямовується дослідження – 35-40 років; стать – жінки 6 чол, чоловіки – 10 чол., соціальний статус – бізнес-аудиторія з заробітком вище середнього.

Якщо досліджуване підприємство буде збувати всю вироблену продукцію, то очікуваний прибуток від реалізації булок на місяць становить 3500 грн. Це підтверджено розрахунками, проведеними в курсовій роботі.

Розглядаючи бюджет комунікації встановлено: вартість дегустування – 5*16 = 80 грн. Дані кошти підприємство планує витратити за рахунок власних джерел, з прибутку.

Що стосується витрат на публікацію, то розміщення статті про пошук партнерів в місцевому бізнес-журналі: «Золоті сторінки міста» коштує 250 грн. Журнал випускається один раз на півроку.

Якщо розподілити дані витрати помісячно то в місяць ці витрати складуть 41,6 грн.

Ефект від комунікації обчислюється чистим прибутком, який складає 41,4 тис.грн на рік. Виробництво є рентабельним, рентабельність є високою – 24,7%. Рекламні витрати окуплять себе за 4 дні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали