Курсова робота «Організація зовнішньоекономічної діяльності», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 10.06.2010 20:38 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретико-методологічні засади організації зовнішньоекономічної підприємства 5 1.1. Сутність зовнішньоекономічної діяльності підприємства 5 1.2. Основні принципи та особливості організації ЗЕД на підприємстві 9 1.3. Економічно-правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності підприємств в Україні 14 Розділ 2. Аналіз організації зовнішньекономічної діяльності компанії «bosch rexroth» 20 2.1. Аналіз фінансово-господарської діяльності «Bosch Rexroth» 20 2.2. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності «Bosch Rexroth» 23 2.3. Синтез активності організації ЗЕД на підприємстві «Bosch Rexroth» 26 Розділ 3. Шляхи вдосконалення організації зед на підприємстві 28 Висновок 33 Список використаної літератури 34 Додатки 37

Висновок

Отже, різноманітність форм зовнішньоекономічної діяльності визначає різні форми прояву ефекту в найближчому чи більш віддаленому майбутньому. При оцінці конкретних зовнішньоекономічних операцій важливо враховувати всі важливі форми ефекту, для чого необхідно розуміти їх природу та особливості, що впливають на методи і послідовність розрахунків.

Розрахунки економічної ефективності зовнішньоекономічних операцій базуються на загальних засадах оцінки ефекту комерційних угод (для торгівельних операцій) та інвестиційних проектів (виробництво експортної продукції, імпорт обладнання з метою реконструкції, обмін науково-технічними результатами, тощо).

Метою підприємства при здійсненні імпортних операцій є одержання прибутку від імпорту. Причому даний прибуток повинний бути більшим прибутку від придбання аналогічних товарів на внутрішньому ринку.

Необхідною умовою для успішного проведення імпортних операцій є аналіз їхньої ефективності з метою встановлення найбільш оптимальної структури і прийняття обґрунтованих рішень в області керування.

Об’єктом дослідження є торгівельна діяльність компанії Бош Рексрот.

За даними аналізу ми бачимо, що в 2009 році з Німеччини імпортовано товарів на суму 867,4 тис.євро, це на 168,4 тис.євро більше минулорічного показника. Імпорт товарів з Німеччини становить 73,5 % загальної суми імпорту 2009 року.

В 2009 році імпортовано пральних машин на суму 365,9 тис.євро, це на 73,0 тис.євро більше минулорічного показника. Імпорт пральних машин становить 31,0 % загальної суми імпорту товарів 2009 року і становить найбільшу питому вагу в імпорті продукції.

Рентабельність імпорту змінюється щороку. Так якщо в 2007 році вона становила 31,9%, то в 2008 році зменшилася і склала 28,6%, проте за останній рік рентабельність зовнішньоекономічної діяльності зросла на майже 4% і склала 32,1%, що є хорошим показником.

Розглядаючи заходи по удосконаленню зовнішньоекономічної діяльності ми в ході аналізу побачили, що структура витрат підприємства є збалансованої, підприємство практично не несе убитків від знецінення продукції – це говорить про хорошу товарну політику.

Проте в умовах розвитку конкуренції необхідно постійно слідкувати за цінами конкурентів і імпортувати ту продукцію, яка зможе достойно конкурувати і не залежуватися на складах. При збереженні темпів діяльності підприємства в наступному році Бош Рекстрот зможе отримати на 1439,6 тис.грн. більше чистого прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?