Курсова робота «Ефективність експортних товарних операцій», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 10.06.2010 20:35 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти експорту продукції підприємства 4 1.1. Зміст та особливості здійснення підприємствами зовнішньоекономічних торговельних операцій 4 1.2. Суть експортних операцій та їх ефективність 5 1.3. Нормативне регулювання зовнішньоекономічної діяльності підприємства 12 РОЗДІЛ 2. Організація експорту продукції 19 2.1. Дослідження ринку фуражного зерна 19 2.2. Структура та зміст експортного контракту 21 2.3. Базисна умова контракту 22 2.4. Аналіз та розрахунок ціни на експорт 24 2.5. Умови платежу та розрахунків 25 Розділ 3. Техніко-економічне обґрунтування експортної операції та розрахунок економічної ефективності експорту 28 3.1. Методика розрахунку показників ефективності експорту продукції 28 3.2. Документообіг за експортною операцією 32 3.3. Розрахунок ефективності експортної операції 37 Висновки 39 Список використаної літератури 41 Додаток 1 43

Висновок

Дана курсова робота присвячена аналізу ефективності зовнішньоекономічної діяльності ТзОВ «Содружество», що займається реалізацією зернових культур. Об’єктом дослідження є зовнішньоекономічний контакт, за базою DAF -термін інкотермс, означає, що продавець виконав постачання, коли він надав нерозвантажений товар, що пройшов митне очищення для експорту, але ще не для імпорту на прибулому транспортному засобі в розпорядження покупця в названому пункті чи місці на кордоні до надходження товару на митний кордон суміжної країни. Під терміном кордон розуміється будь-яка границя, включаючи кордон країни експорту. Однак, якщо сторони бажають, щоб продавець узяв на себе обов'язку по розвантаженню товару з прибулого транспортного засобу і ніс усі ризики і витрати за таке розвантаження, то це повинно бути чітко обговорене у відповідному доповненні до договору закупівлі-продажу. Даний термін може застосовуватися під час перевезення товару будь-яким видом транспорту, коли товар поставляється до сухопутного кордону.

Отже, підприємство постачальник несе витрати по доставці товарів до кордону (спеціальної точки), а інші витрати пов’язані із митом – несе покупець.

Для обчислення показників ефективності експортних операцій використовується: рентабельність експорту, точка беззбитковості, визначення максимального рівня витрат та ефект зовнішньоекономічної операції. За даними аналізу встановлено, що підприємство запланувало прибутку в розмірі 11% контрактної вартості. Затрати на закупівлю сировини становлять 48,1% витрат, велику долю затрат складають витрати на транспортування та погрузку - більше 30,8.

Рентабельність експорту становить 12,36%, що є хорошим показником. Беззбитковою зовнішньо торгівельною ціною є сума 37068,5 грн або 7340,3 дол. США, За даними таблиці ми бачимо, що максимальні витрати складають 41516,7 грн, або 8221,1 дол. США. Економічний ефект становить 4581,5 грн. Отже, можна зробити висновок, що експорт даної продукції за даним контрактом є економічно вигідним.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?