Курсова робота «Стеганографічні методи захисту інформації», 2006 рік

З предмету Техніка, технології · додано 10.06.2010 17:31 · від Viktoria · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік скорочень 2 Введен-ня 3 1. Синтаксичні методи вбудування прихованої інформації в текстові файли 7 2. Лексичні методи вбудування прихованої інформації в текстові файли 9 3. Мімікрія 12 4. Методи вбудування прихованої інформації в графічні файли 14 5. Система «stegano-1s» 16 Висновок 17 Література 18

Висновок

Все більше значення в нашому світі, що змінюється, має захист інформації. Це відноситься і до державних секретів, які потрібно приховувати не тільки від розвідок, але і від внутрішніх ворогів – агентів світового тероризму і екстремізму. Це відноситься і до секретів фірм, і особистих справ громадян.

Відстояти свободу особи, самостійність фірми, зберегти державну таємницю допоможуть, разом з іншими засобами, і стеганографічні методи захисту інформації. В розвитку цих засобів зроблений поки лише перший крок, як в теоретичному, так і в практичному плані.

Аналіз тенденцій розвитку комп'ютерної стеганографії показує, що в найближчі роки інтерес до розвитку її методів посилюватиметься все більше і більше. Передумови до цього вже сформувалися сьогодні. Зокрема, загальновідомо, що актуальність проблеми інформаційної безпеки постійно зростає і стимулює пошук нових методів захисту інформації. З другого боку, бурхливий розвиток інформаційних технологій забезпечує можливість реалізації цих нових методів захисту. І кінцево, сильним каталізатором цього процесу є лавиноподібний розвиток Internet, у тому числі, такі невирішені суперечливі проблеми Internet, як захист авторського права, захист прав на особисту таємницю, організація електронної торгівлі, комп'ютерна злочинність і т.д.

Історія показує, що час проходження технології від її зародження до промис-лового вживання складає звичайно 20-25 років. Якщо вважати, що цифрова стеганографія зародилася в середині 90-х років минулого століття, то у неї все ще попереду.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?