Курсова робота «Видатки місцевих бюджетів», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 11.06.2010 16:15 · від vAn · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Структура видатків бюджету м. Бердичева 4 2. Аналіз виконання бюджету м. Бердичева за видатками 15 3. Аналіз заборгованості бюджету м. Бердичева в процесі виконання за видатками 26 Висновки 38 Список використаної літератури 40 Додатки 42

Висновок

Після проведених аналізів структури видатків бюджету м. Бердичева, його динаміки виконання, рівня заборгованості бюджетних установ можна зробити короткі висновки щодо ситуації виконання даного бюджету, а також зробити висновки по більшості бюджетів, які функціонують на територіях з нижче середніми показниками розвитку господарства та внутрішньогосподарських зв’язків. Отже, перш за все, потрібно сказати, що бюджет дотаційний. Тобто для виконання своїх повноважень, закріплених за місцевим органом самоврядування, не вистачає коштів, які направляються до дохідної частини бюджету, отриманих від своєї території. Як показав аналіз виконання бюджету, у всіх трьох періодах бюджет міста не виконаний в повній мірі. Активно залучаються кредити, які надаються Управлінням Державного казначейства у Житомирській області. Завдяки їм вдається покрити касові розриви, а отже знизити рівень кредиторської заборгованості, і зняти напругу в бюджетній сфері міста. Також завдяки внутрішньому фінансуванню за рахунок зміни залишків коштів на рахунках вдалося покрити недофінансування.

Вивчення структури видатків показало, що найбільша частина видатків загального фонду припадає на освіту, охорону здоров’я та на соціальний захист населення. На всі інші функції припадає разом менше 17%. По спеціальному до вище зазначених функцій по обсягах фінансування додалися лише житлово-комунальне господарство та будівництво. Таким чином, потрібно вирішувати дані негативні явища. По-перше, на загальнодержавному рівні потрібно пришвидшити темпи надання місцевим органам більшої фінансової незалежності через зміни механізму розподілу надходжень до бюджетів різних рівнів та доопрацювати нормативні документи щодо планування фінансування галузей бюджетної сфери. По-друге, надати такі умови господарюючим суб’єктам, які були зацікавлені в розширенні виробництва, а отже сплати податків, а також переглянути податкову базу. На місцевому рівні потрібно покращити ефективність від спрямування коштів на програми, а також раціональнішого використання ресурсів, їх цільового призначення.

Стратегія розвитку державного органу виконавчої влади, яким є Державне казначейство України, має відповідати меті його створення й політичній та економічній ситуації в країні. Тому подальший розвиток послуг системи Державного казначейства України треба пов'язувати із удосконаленням наявних та створенням нових механізмів у таких напрямах, як:

— зосередження та централізація фінансових ресурсів держави в системі органів Державного казначейства України;

— посилення контролю з боку держави за своєчасним і повним надходженням фінансових ресурсів до відповідних бюджетів та їх ефективним використанням.

— приведення законодавчих актів у відповідність до діяльності Державного

казначейства України та його органів.

Функціонування органів Державного казначейства України за нових умов потребує перегляду їхніх прав та обов'язків, правил функціонування внутрішньої платіжної системи з урахуванням вимог Національного банку України як до наявності відповідних структурних підрозділів, так і до побудови системи бюджетного обліку й звітності. Удосконалення цієї системи в цілому та деяких послуг, зокрема клірингових, вимагає дотримання таких загальних вимог до фінансових ресурсів держави, як законність, прозорість, підзвітність, з урахуванням специфіки роботи Державного казначейства України як учасника Системи електронних платежів Національного банку України.

Оперативне управління коштами місцевого бюджету є комплексом заходів, що розробляються на підставі аналізу фінансової ситуації на конкретну дату або визначений період і мають за мету задовольнити вимоги розпорядників бюджетних коштів у ресурсах шляхом прискорення їх обігу та перерозподілу. Основним призначенням оперативного управління є ліквідація недоліків щодо визначення резерву фінансових ресурсів, методів та інструментів покриття касових розривів. З метою отримання максимального ефекту від управління доходами й видатками бюджету необхідні подальші дії, спрямовані на удосконалення чинної системи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали