Курсова робота «Ціна і механізм ринкового ціноутворення», 2006 рік

З предмету Політична економіка · додано 05.06.2010 22:59 · від Аліна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Сутність ціни і ціноутворення 1.1. Суть ціни та її функції 5 1.2. Суть процесу ціноутворення 11 1.3. Ціноутворення у сфері послуг 14 Розділ 2. Особливості ціни і ціноутворення в перехідний період 2.1. Ціна як важіль економічного впливу на розвиток економіки в перехідний період 17 2.2. Природна поведінка цін в перехідний період 20 2.3. Проблема переходу до ціноутворення ринкової економіки 22 Розділ 3. Механізм регулювання ціноутворення в ринкових умовах 3.1. Формування цін в умовах ринкової економіки 23 3.2. Основні чинники формування ціни 24 3.3. Типи ринків в ринковому ціноутворенні 26 Висновок Додатки Список літератури

Висновок

Отже, система цін організовує господарський процес таким чином, що кожен учасник сам вирішує вирішує, який вклад він хоче внести в економіку – з врахуванням того, що він може реалізувати ( продати ) свій вклад за ціну, яка влаштовуватиме його як покупця і, відповідно. З свого боку придбати товари та послуги, що пропонуються іншими. Ця система настільки природня для ринкової економіки, що зазвичай її розглядають як дещо, що не потребує доведень. В дійсності ж система цін є результатом тривалого розвитку, який поступово привів до сьогоднішніх ринкових реалій і весь час продовжує вдосконалюватись.

Ціна товару визначається ринком, на неї значно впливає відношення попиту та пропозиції і вона представляє собою компроміс між бажанням продавця і можливостями покупця.

Перехід нашої економіки на ринкові відносини різко підвищив значення грошей. Проблеми грошового господарства стають основними і в практичних заходах по реконструкції народного господарства, і в теоретичних дослідженнях. Тому, незважаючи на жваве обговорення зазначених питань на сторінках економічної преси, актуальність їх не зменшується. Висока вартість аналізу інфляційних процесів, велике число діючих чинників ускладнюють виробіток правильної грошової політики. Як показує досвід нашої, а також інших країн, перехід на ринкові відносини супроводжується швидким зростанням цін, підсиленням дії інфляційних чинників. Дуже важливо правильно оцінити, чи є самий перехід на ринкові відносини причиною заглиблення інфляції чи при цих відносинах накопичений раніше інфляційний потенціал одержує свій реальний вислів.

Зростання цін може бути пов'язане з перевищенням попиту над пропозицією товарів, проте така диспропорція між попитом і пропозицією в багатьох випадках не є інфляцією.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення