Курсова робота «Проектування мікрокомп’ютера», 2004 рік

З предмету Комп'ютери · додано 05.06.2010 17:56 · від Віталій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Загальні відомості про процесор PIC16C558 3 Опис схеми електричної функціональної та основних режимів функціонування 12 Загальна схема системи 12 Формування магістралі адреси та даних 13 Підключення зовнішнього пристрою 13 Опис схеми електричної принципової по вузлах з часовими діаграмами в основних режимах функціонування 14 Вузол синхронізації 14 Вузол початкового скидання 15 Підключення зовнішнього пристрою 16 Програма початкового завантаження 17 Висновок 20 Література 21

Висновок

В створеній мікропроцесорній системі використовується мікропроцесор PIC16С558. Він представляє собою завершену систему на одному чіпі, яка включає в себе пам'ять даних ЕППЗУ об'ємом 2Кбайт, 16 х 8 універсальних регістрів (SRAM).

Створена мікропроцесорна система містить зовнішню пам’ять, що надає можливість завантажування програм великих обсягів. Зовнішня пам’ять використовується 2 видів – постійна та оперативна. Програма ініціалізації знаходиться в зовнішній постійній пам’яті. Пам’ять під’єднано через порти RB та RA. В якості зовнішнього пристрою використовується цифро-аналоговий перетворювач.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?