Курсова робота «Дослідження ролі збутової політики в зовнішньоекономічній діяльності підприємства (на прикладі ВАТ «АрселонМіттал Кривий Ріг»)», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 05.06.2010 14:42 · від рог · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Розділ 1. Теоретичні та методологічні основи дослідження збутової політики підприємства-товаровиробника, та її ролі в зовнішньоекономічній діяльності. 1.1. Суть та значення збутової політики в зовнішньоекономічній діяльності підприємства 6 1.2. Зміст збутової політики підприємства-товаровиробника в умовах маркетингової орієнтації 11 1.3. Методологічні основи визначення ефективності збутової політики підприємства 16 Розділ 2. Дослідження збутової політики ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг». 2.1. Аналіз маркетингового середовища ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 21 2.2. Загальна характеристика ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» як суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності 29 2.3. Аналіз збуту металопродукції ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на зовнішньому ринку 37 Розділ 3. Напрямки підвищення ролі збутової політики ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в його зовнішньоекономічній діяльності. 3.1. Дослідження впливу збутових факторів на результативність діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 44 3.2. Рекомендації організаційного та методичного характеру по удосконаленню збутової діяльності комбінату 48 3.3. Прогнозування основних показників збутової діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 55 Висновки. Перелік використаних джерел. Додатки.

Висновок

Таким чином, в курсовій роботі було проведено дослідження ролі збутової політики в зовнішньоекономічній діяльності ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг».

В теоретичній частині було проаналізовано теоретичні та методологічні основи дослідження збутової політики підприємства-товаровиробника, та її ролі в зовнішньоекономічній діяльності підприємства. В результаті проведеного аналізу, можна сказати, що збут продукції, являється найважливішим елементом маркетингової діяльності підприємства тому, що саме на цьому етапі виготовлена продукція потрапляє на ринок і реалізується, а підприємство одержує прибутки і відшкодовує витрачений капітал. І тільки реалізувавши товар і одержавши прибуток, підприємство досягає кінцевої мети - витрачений капітал приймає грошовий вигляд.

В аналітичному розділі була представлена загальна характеристика маркетингового середовища ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також стан розвитку та показники діяльності комбінату. Також було проаналізовано стан збуту металопродукції ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг на зовнішньому ринку. Проаналізовано структуру експорту металопродукції комбінату та надано інформацію стосовно основних її споживачів.

У дослідницькій частині приведена характеристика збутових факторів та обґрунтування їх впливу на результативність діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Надано рекомендації організаційного та методичного характеру стосовно удосконалення збутової діяльності комбінату. Було розроблено прогноз на 2007 рік відносно збуту металопродукції на зовнішньому ринку, який склав:

(6860,39+4*5643Д+4791,63)/6 = 5704,02 (тис. мт.)

Виходячи з результатів розрахунку можна вважати, що діяльність комбінату в області зовнішньоекономічної діяльності є досить ефективною та прибутковою зі стратегічною направленістю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали