Звіт з практики «Звіт з економічної практики по АКІБ "УкрСиббанк"», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 04.06.2010 13:41 · від Макс · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Загальна характеристика банка 1.1. Історія створення та розвитку АКІБ «УкрСиббанк» 1.2. Стратегічна мета та цілі «УкрСиббанку» Розділ 2. Структура банку 2.1. Територіальна структура 2.2. Організаційна структура банку 2.3. Структура управління банком Розділ 3. Майно та власність банку 3.1. Джерела формування майна банку 3.2. Активи банку. Кредитний портфель Розділ 4. Місце банка в економіці країни та регіону 4.1. Характеристика банківської діяльності 4.2. АКІБ «УкрСиббанк» як партнер у підприємницькому середовищі 4.3. Обсяги та напрямки інвестиційної діяльності Розділ 5. Організація праці в АКІБ "УкрСиббанк" 5.1. Організація підготовки та підвищення кваліфікації працівників банку 5.2. Програми для стимулювання працівників Розділ 6. Оплата праці в АКІБ "УкрСиббанк" 6.1. Система персональних премій та їх виплата 6.2. Соціальні виплати Розділ 7. Доходи та витрати банківської установи 7.1. Облік доходів та витрат АКІБ «УкрСиббанк» 7.2. Результати від банківських та інших операцій 7.3. Платоспроможність Банку Розділ 8. Податок на прибуток Розділ 9. Ринкові умови функціонування АКІБ «УкрСиббанк». Заходи для підтримки стабільності і росту діяльності банку 9.1. Економічне середовище, в умовах якого банк здійснює свою діяльність 9.2. Основні напрямки діяльності банку на 2009 Висновок Додатки

Висновок

Формування ринкової фінансово-кредитної системи вимагає від банків підвищення ефективності діяльності, конкурентоспроможності банківських інструментів та послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання й управління банківською діяльністю.

На мою думку, АКІБ «УкрСиббанк» успішно справляється з поставленими завданнями та чітко йде наміченим курсом. Основними показниками розвитку «УкрСиббанку» є те, що його функціонуванням задоволені як працівники, так і клієнти банку. Співробітники АКІБ «УкрСиббанк» працюють у сприятливому для творчого розвитку середовищі, на 100% забезпечені необхідними технікою, канцелярським приладдям, меблями, а також мають доступи до всіх необхідних інформаційних ресурсів та мереж. Крім того, кожного кварталу є можливість додатково замовити бракуючі елементи праці залежно від індивідуальних потреб. Але найголовніше, що усе вище назване постійно оновлюється та модернізується. Так, наприклад, в даний момент, у банку відбувається перехід до нової електронної програми роботи з клієнтами «IBM Lotus Notes».

Також «УкрСиббанк» піклується й про своїх клієнтів. Розроблена спеціальна пропозиція для вкладників коштів – депозитна програма «Активні гроші». Особливість такого депозиту полягає у поєднанні можливостей накопичувати, отримувати дохід і водночас вільно користуватися коштами. Унікальним є те, що кошти розміщуються на поточному або картковому рахунку, і саме тому не підлягають обмеженню дострокового зняття з депозиту. Це ідеальне рішення в теперішніх умовах світової економічної кризи, яке підтверджується все зростаючою кількістю депозитів програми «Активні гроші».

Отже, можна з упевненістю сказати, що АКІБ «УкрСиббанк» займає провідне місце в секторі банківських послуг України, швидко розвивається і йде «у ногу з часом», задовольняючи потреби своїх працівників та клієнтів, що є, безперечно, основою ще більших успіхів.

Коментар модератора

75 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?