Курсова робота «Порядок розрахунків з бюджетом по податках та зборах, на прикладі Луганської філії державного підприємства «Брокер»»

З предмету Бухгалтерський облік · додано 01.06.2010 21:53 · від Fania · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Порядок нарахування та сплати податків, зборів та платежів Луганської філії державного підприємства „Брокер” до бюджету. 1.1. Загальнодержавні податки та збори 1.2. Місцеві податки 1.3. Податок на додану вартість 1.4. Податок з прибутку підприємств 1.5. Прибутковий податок з громадян 1.6. Інші податки, зборів та платежів 2. Первинний облік розрахунків з бюджетом у Луганській філії ДП”Брокер” 2.1. Облік податку на додану вартість 2.2. Облік податку з прибутку підприємства 2.3. Облік податку з доходів фізичних осіб 2.4. Облік інших податків, зборів та платежів 3. Аналітичний та синтетичний облік розрахунків з бюджетом. 3.1. Облік ПДВ 3.2. Облік податку на прибуток 3.3. Облік податку з доходів фізичних осіб 3.4. Облік інших податків, зборів та платежів 4. Звітність по податках, зборах, платежах до бюджету по Луганській філії ДП „Брокер”. 4.1. Декларація з податку на прибуток 4.2. Податковий розрахунок за формою 1 ДФ 4.3. Податковий розрахунок збору за забруднення навколишнього середовища 4.4. Звітність по іншим податкам та зборам Висновок Використана література

Висновок

В даній курсовій роботі ми ознайомились з фінансовим обліком щодо розрахунків з бюджетом по Луганській філії ДП „Брокер”, зокрема з обліком ПДВ, податку на прибуток, податку з доходів фізичних осіб, комунальним та транспортним податком, збором за забруднення навколишнього середовища, порядком їх нарахування та сплати до бюджету, синтетичним та аналітичним обліком по даних податках, а також із порядком складання декларації та розрахунків, встановленої форми. Для узагальнення отриманої інформації,

розглянемо структуру нарахованих податків та зборів до бюджету по

Луганській філії ДП „Брокер” за 2006 - 2007 роки, в тис.грн.

За допомогою діаграми ми бачимо, що в структурі нарахованих податків, переважає податок на додану вартість, який з 2006 року по 2007 рік зріс на 36,8 тис.грн, податок на на прибуток ( займає друге місце в структурі) зріс за вказаний період на 17,7 тис.грн., податок з доходу фізичних осіб збільшився на 20,7 тис.грн, питома вага інших податків та зборів також підвищилася на 0,3 тис.грн. До збільшення по нарахуваннях даних податків призвела ефективна господарська діяльність підприємства та стабільна фінансово – економічна ситуація. Зокрема, збільшився обсяг наданих паспортних послуг населенню ( з 2 252,7 млн.гнр у 2006 році до 2 462,0 млн.грн у 2007 році ), що призвело до збільшення зобов’язань по ПДВ, з’явилась фінансова можливість преміювати працівників філії, що відповідно збільшило податок з доходів фізичних осіб, збільшення доходів стимулювало і збільшення податку на прибуток підприємства. В складі інших податків і зборів збільшення нарахувань відбулося за рахунок того, що у 2006 році нараховувавля лише комунальний податок, а у 2007 році, з придбанням службового автомобіля в їх склад увійшли транспортний податок та збір на забруднення навколишнього середовища. Коли ми розглянемо структуру нарахованих податків та зборів до бюджету за 9 місяців 2008 року, то побачимо слідуючий результат:

Спостерігаючи цей графік, ми бачимо прикру картину зниження нарахованих податків до бюджету за 9 місяців 2008 року, причому показники різко зменшилися навіть за ці три квартали, не говорячи вже про порівняння з 2006 та 2007 роками. Це пояснюється тим, що дане підприємство, відповідно до розпорядження Міністерства внутрішніх справ України за № 469 від 12 грудня 2007 року перебуває у стані ліквідаційного процесу, періодично видаються розпорядження продовжити роботу філії на 3 – 4 місяці, але з обмеженнями у господарській діяльності. Доходи філії значно знизилися з 506,7 тис.грн. за І квартал до 250,0 тич.грн за ІІІ квартал 2008 року, що відповідно призвело до зниження нарахування податку на додану вартість на 41,8 тис.грн, податок з доходу фізичних осіб залишився майже на одному рівні, зріс лише за рахунок розрахункових виплат, так як багато працівників звільнилися з займаних посад ( чисельність працівників з початку 2008 року зменшилася з 35 чоловік до 17 чоловік станом на 1.10.2008 року), податок на прибуток катастрофічно знизився з 17,9 тис. грн за І квартал 2008 року до – 8,5 тис.грн за 9 місяців 2008 року, тобто бюджет нам заборгував по даному податку за цей період. Це пояснюється тим, що доходи філії незначні, ПДВ сплатити обов’язково і 40% від надходжень віддати до Головного підприємства також обов’язково, згідно Положення про філію, все це зменшує дохід до оподаткування. Незважаючи на призупинення діяльності витрати підприємства не зменшуються суттєво, за оренду приміщення платити потрібно, за послуги зв’язку також, за послуги охорони приміщення ( сигналізацію, пожежне спостереження – все це необхідне для паспортного приміщення), заробітну плату платити і внески до цільових фондів також потрібно, бланки та канцтовари, папір тощо для господарської діяльності придбавати необхідно. Тому й формується така сумна картина щодо нарахувань податків до бюджету, особливо податку на прибуток.

Дуже прикро, що сама ж держава своїми ж діями зменшує надходження до державного бюджету. Хочеться надіятись, що Міністр внутрішніх справ України вирішить питання щодо діяльності нашого підприємства розумно. Адже такі підприємства діють майже в кожній області України, їх стабільна господарська діяльність досить вагомо поповнювала бюджет України по сплаті, ліквідація цих підприємств призведе збільшення безробітних в країні і звичайно до зменшення надходжень до бюджету в першу чергу по ПДВ, податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток підприємств. Думаю в період економічної кризи, яку в даний час переживає вся економіка України таке поповнення бюджету не було б зайвим.

Коментар модератора

43 стор. Відсутні первинні документи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення