Курсова робота «Оформлення та облік кредитів наданих в іноземній валюті», 2007 рік

З предмету Банківська справа · додано 01.06.2010 18:38 · від Юлия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 I. Теоретична частина Розділ 1. Кредити надані в іноземній валюті. 1.1. Банківський кредит та його класифікація 5 1.2. Кредитний договір, порядок та умови його укладання між кредитором та позичальником 9 1.3. Сутність та способи мінімізації кредитного ризику 12 1.4. Характеристика балансових рахунків кредитних операцій 15 Розділ 2. Оформлення та облік кредитних операцій в іноземній валюті. 2.1. Оформлення та облік операцій банку із видачі кредиту 18 2.2. Формування та використання резерву на покриття можливих втрат за кредитними операціями банків 25 2.3. Оформлення та облік операцій із погашення кредиту та процентів за користування кредитом 29 2.4. Іноземні кредити в економіці України 33 II. Практична частина Розділ 3. Документальне оформлення та облік операцій із кредитування в іноземній валюті на придбання нерухомості 35 Висновки 38 Список використаної літератури 40 Додатки

Висновок

У курсовій роботі було виявлено сутність основного виду кредиту - банківського кредиту наданого в іноземній валюті. Банківський кредит – це кредитні відносини, в яких однією із сторін (в ролі позичальника чи кредитора) виступає банк. У сучасних умовах банківський кредит – провідна та найбільш розповсюджена форма кредиту. Визначено, що банківський кредит має місце тільки тоді, коли однією зі сторін кредитної угоди є банк. З’ясовано, що основна маса кредитів надається банками під забезпечення, тому існує кілька способів забезпечення кредитів різними видами майна клієнта. Основними напрямками забезпечення серед вітчизняних банків залишається застава чи її різновид – заклад та страхування. Принципу забезпеченості надається дуже велике значення, тому що найкращим показником оцінки ризикованості надання кредиту є розмір забезпечення кредиту, оскільки при виникненні негативних явищ, єдиним джерелом повернення кредиту для банку є реалізація заставного майна. В Україні, в практиці банківського кредитування, завжди найбільш “популярним” способом забезпечення кредитів, про що вже зазначалось, виступала і, мабуть, залишиться такою в найближчі роки, застава майна. Але недостатньо кваліфікована оцінка реальної вартості заставного майна, як в теперішньому так і в майбутньому, негативно впливає на діяльність банків. Через це банк не може реалізувати заставлене майно, якщо стався випадок неповернення кредиту, або в кращому випадку реалізувати його за ціною, меншою від наданого кредиту. Це змушує банки застосовувати крім застави паралельно і додаткові гарантії, які при інших умовах дають можливість зменшити кредитний ризик.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення