Курсова робота «Моделі сучасної антимоно польної політики», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 01.06.2010 17:42 · від Юлия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи проведення антимонопольної політики в умовах ринкової економіки 4 2. Аналіз інструментів і засобів проведення конкурентної політики 13 3. Економічні важелі проведення антимонопольної політики в умовах перехідної економіки України 27 Висновки 35 Список використаної літератури 36

Висновок

Антимонопольне законодавство встановлює правила поведінки на ринку, захищає підприємця від антиконкурентних дій його суб’єктів, сприяє формуванню ринкового середовища. Антимонопольна політика не має на меті ліквідацію чи заборону крупних монопольних утворень, бо суспільство вже давно зрозуміло, що монополію як один із основних факторів зростання прибутку не можна “приборкати”. Тому основне завдання – поставити її під державний контроль, усунути можливість зловживання монопольним становищем. Отже, щоб послабити негативні наслідки монополізації економіки, зокрема практики монополістичного ціноутворення, у розвинутих країнах світу ухвалюють антимонопольні закони. Вважається, що саме “Закон Шермана”, прийнятий в США в 1980 році, заклав фундамент світової антимонопольної кампанії. ”Закон Клейтона” та ряд інших законів посилили дію першого. У європейських країнах, а також у Японії монопольний процес розпочався пізніше.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?