Курсова робота «Грошові системи та форми взаємозв’язку між валютними системами», 2004 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 03.01.2007 18:28 · від Nat · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Суть та основні етапи розвитку грошових систем 1.1. Поняття та основні елементи грошової системи 1.2. Національна грошова система 2. Основні етапи розвитку грошових систем країн з розвиненою ринковою економікою 2.1. Розвиток грошової системи Великобританії 2.2. Еволюція грошової системи Німеччини 3. Становлення грошової системи України 4. Взаємозв`язок національної грошової системи з іншими грошовими системами 4.1. Суть та будова валютного ринку 4.2. Валютний курс та його регулювання 4.3. Конвертованість валют 4.4. Національна валютна політика 5. Проблеми фінансової стабілізації в Україні Висновок Список використаної літератури

Висновок

Будівництво незалежної держави неможливе без створення власної фінансово-грошової системи. При ведучій ролі Національного банку України в напрямі демонополізації виробництва з метою поліпшення існуючих економічних відносин сформована широка мережа банківських установ. Введена національна грошова одиниця. Однак демонополізація фінансової системи, небачено швидке розширення мережі комерційних банків відбувалося стихійно, без належної законодавчої бази і надійного контролю з боку держави. У результаті сфера банківської діяльності створила умови для численних зловживань. Постійний випуск не підкріплених реальними товарами грошей (емісія) протягом 1992-1995 г.г. набуває некерованого характеру і приводить до гіперінфляції. Силові методи монетарної політики 1996-99р.р. в умовах спаду виробництва приводять до кризи неплатежів, хронічних невиплат заробітних плат і пенсій.

Показником кризи системи державних фінансів стала деформація податкової системи. Колосальна кількість і розміри платежів в кінцевому результаті приводили, з одного боку, до штучного згортання виробничої і комерційної діяльності, а з іншої до розвитку тіньової економіки. Велика кількість комерційних структур всіляко ухилялися від сплати податків, приховували прибутки. Не допомагало і формування багатотисячної армії податкових інспекторів, обов'язкове введення касових апаратів.

Фінансова сфера держави продовжує знаходитися в кризовому стані. Його подолання можливе тільки при умові цілого комплексу ринкових реформ, покликаних забезпечити входження України до складу розвинених держав світу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення