Курсова робота «Стратегічне планування зовнішньоекономічної діяльності ДП ВАТ “Київхліб”», 2007 рік

З предмету ЗЕД · додано 01.06.2010 17:42 · від Франк · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні аспекти стратегічного планування зовнішньоекономічної діяльності підприємства 1.1. Теоретичні аспекти стратегічного планування зовнішньоекономічної діяльності підприємства 1.2. Стратегічне планування зовнішньоекономічної діяльності на підприємстві 1.3. Стратегічне планування у міжнародних фірмах 1.4. Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності підприємства 2. Аналіз фінансово-господарської діяльності ДП ВАТ “Київхліб” Хлібокомбінату №10 2.1. Історична довідка підприємства 2.2. Характеристика техніко – економічних показників 2.3. Фінансовий аналіз 2.4. Аналіз стратегічного менеджменту на ДП ВАТ “Київхліб” Хлібокомбінаті №10 3. Проект заходів щодо стратегії зовнішньоекономічної діяльності ДП ВАТ “Київхліб” Хлібокомбінату №10 3.1. Основні шляхи планування зовнішньоекономічної діяльності ДП ВАТ “Київхліб” Хлібокомбінату №10 3.2. Інвестиційний проект 3.3. Вплив експортної стратегії на основні показники діяльності ДП ВАТ “Київхліб” Хлібокомбінату №10 Висновки Список використаної літератури

Висновок

Стратегія виробничого підприємства – це сукупність головної мети і основних способів досягнення накресленої мети. Інакше кажучи, розробка стратегії підприємства означає визначення загальних напрямків його розвитку. Розробка стратегії ЗЕД означає визначення основних напрямків діяльності фірми в міжнародній сфері, на світовому ринку. Важливо ще раз підкреслити. що стратегічні плани розвитку ЗЕД повинні бути інтегровані в загальну стратегію розвитку підприємства в цілому.

Стратегічне планування зазвичай розраховане на довгий період, хоч на багатьох підприємствах стратегія базується на середньотривалому плануванні (другий спосіб більш прийнятний для підприємств України, що працюють в умовах великої невизначеності). В галузі ЗЕД стратегічне планування може охоплювати період від 4 до 7 років. Як уже відзначалося, не варто ототожнювати стратегічне і довготривале планування.

Стратегічне планування – це не функція часу, а насамперед функція направленості. Вона не просто зосереджена на даному періоді часу, а нараховує в собі сукупність глобальних ідей розвитку підприємства, в тому числі в сфері ЗЕД.

Процес стратегiчного планування в мiжнароднiй фiрмі можна представити у виглядi 4 блокiв:

Блок 1. Визначення основних прiоритетiв

Блок 2. Визначення мети

Блок 3. Розробка cтpaтeгії

Блок 4. Реалiзацiя стратегії.

Однак, як свідчить світовий досвід і деякі приклади господарювання вітчизняних підприємств, формальне планування має важливі переваги:

- планування заохочує керівників постійно думати перспективно;

- веде до більш чіткої координації діяльності підприємства;

- стимулює менеджерів до реалізації своїх рішень в подальшій роботі;

- сприяє більш чіткому визначенню фірмою своєї мети і завдань;

- покращує забезпечення фірми необхідною інформацією;

- допомагає більш раціональному розподілу ресурсів;

- сприяє активізації роботи по вивченню світового ринку, пошуку необхідних партнерів по бізнесу;

- робить фірму більш підготовленою до несподіваних змін;

- полегшує контроль за діяльністю на підприємстві і т.д. В сучасних умовах жорстокої конкурентної боротьби на світовому ринку потреба в плануванні ЗЕД значно зростає.

ДП ВАТ «Київхліб» Хлібокомбінату №10 доцільно займатися ЗЕД, бо це розширить ринки збуту його продукції, стане джерелом іноземної валюти, стане можливим приводом для співпраці цього підприємства із іноземними контрагентами не лише у галузі купівлі-продажу продукції, а у інших формах співробітництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення