Курсова робота «Організація управління маркетнговою діяльністю», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 31.05.2010 14:59 · від Інна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Загальна управлінська характеристика фермерського господарства «Владам» 4 РОЗДІЛ 2. Сучасні організаційні форми маркетингових кооперативів і асоціацій в АПК 6 РОЗДІЛ 3. Цілі і стратегії маркетингових кооперативів. Споживчі маркетингові кооперативи і асоціації 12 РОЗДІЛ 4. Організація процесу управління товарорухом у маркетингових кооперативах та асоціаціях 20 РОЗДІЛ 5. Організація процесів планування оперативного управління і контролю 23 РОЗДІЛ 6. Організація управління персоналом у маркетингових кооперативах і асоціаціях 26 Висновок 28 Список використаних джерел 29

Висновок

На даному етапі розвитку ринкових відносин в аграрно-промисловому секторі України будь-яке підприємство не може нормально функціонувати без застосування маркетингу для визначення свого положення на ринку, аналізу своїх можливостей, визначення стратегії розвитку тощо.

Аграрна криза в Україні певною мірою є кризою організаційної структури сільського господарства. Під цим поняттям слід розуміти механізм, за допомогою якого товаровиробники утворюють єдину цілісну систему, що діє за своїми законами незалежно від дій або бажань окремих її членів. Безсумнівно, що організаційна структура сільського господарства України, донедавна представлена лише колективними сільськогосподарськими підприємствами, не відповідає сучасним вимогам адаптації його до умов ринкової економічної системи. Вирішенню цієї проблеми українські економісти-аграрники приділяють особливу увагу. Проте невідворотний характер економічної кризи не дає змоги широко розглянути питання більш віддаленої перспективи. Йдеться про те, що нині немає методологічного підходу до побудови механізму економічного захисту інтересів незалежних сільськогосподарських товаровиробників, здатного замінити існуючу систему державного втручання на таку, що ґрунтується на принципах саморегулювання і самоврядування.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали