Курсова робота «Нестандартні уроки», 2005 рік.

З предмету
Інше · додано 28.05.2010 15:36 · від tina

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Аналіз методики проведення нестандартних уроків 5 1.1. Типи нестандартних уроків 5 1.2. Види нестандартних уроків 9 1.2.1. Уроку-лекції 9 1.2.2. Уроку-диспуту, уроку-дискусії, уроку-діалогу, уроки – семінари 10 1.2.3. Урок - змагання, урок – конкурс 13 1.2.4. Уроки-ігри, театралізовані уроки, уроки-аукціони, уроки-прес-конференції, уроки-фантазії 16 1.2.5. Урок-прес-конференція - це вид рольової гри 17 1.2.6. Уроків-заліків, уроки - взаємонавчання, уроки з груповими формами навчання, урок-конференція 18 РОЗДІЛ ІІ. Розробка нестандартного уроку 21 Висновки 27 Список використаних джерел 28 Додатки 29

Висновок

Нестандартність уроку - це відвойоване педагогами право на самореалізацію особистості, власних ідей і результатів пошуку. Нестандартний урок вимагав ефективної взаємодії вчителя і учнів у навчальному процесі. І саме його поява як педагогічного явища перетворила учнів із об'єкта навчання і виховання в суб'єкт навчального процесу.

Вислів "нестандартний урок" по суті є некоректним. Справа в тому, що певного стандарту на урок, як на ланку навчального процесу, не існує. Існують стандарти якості знань, стандарти змісту навчання. Вкласти ж урок в рамки стандарту здається прокрустовою задачею, і може привести до певних втрат. Важко це зробити тому, що одночасно діє дуже велика кількість факторів навчального процесу, і дія переважної більшості їх не піддається контролю, бо належить до групи суб'єктивних факторів (відношення, мотиви, емоційний стан, фізіологічний стан, розвиток і стан психічних процесів тощо).

Отже, нестандартний урок - це свято в шкільному житті. Чи можна і чи доцільно всі уроки проводити як нестандартні? Оскільки навчання - це трудомісткий напружений процес, і в ньому формується, крім системи знань та умінь, ще й воля і характер особистості, то це є недоцільним. Кожен вчитель поєднує в педагогічній діяльності звичайні типові і нестандартні уроки, причому перевага віддається типовим урокам. Їхнє співвідношення залежить від змісту навчального предмета. Предмети гуманітарного циклу надають більші можливості для творчості і створення нестандартних уроків, аніж точні предмети (математика, фізика, хімія, біологія, географія).

Вартість завантаження — 7.5 юніта.

Отримайте юніти безкоштовно. Для цього потрібно:

  1. Зайти на сайт
  2. Завантажити вашу роботу аналогічного рівня в нашу базу
  3. Дочекатись модерації роботи та зарахування юнітів за неї. Детальніше

Придбайте юніти за гроші. 1 юніт = 1 грн. Для цього потрібно:

  1. Зайти на сайт
  2. Поповнити баланс юнітів: з мобільного на мобільний, через Webmoney, Visa, Приват-24, Яндекс.Деньги. Детальніше

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

ОднокласникиМи в Однокласниках