Дипломна робота «Розробка інтернет - порталу “Автобазар”», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 26.05.2010 20:00 · від leo · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика предметної області і постановка задачі 1.1. Аналіз предметної області 1.2. Аналіз програмного забезпечення предметної області 1.3. Постановка задачі 2. Проектування структури інформаційної системи 2.1. Аналіз та автоматизація обробки інформаційних потоків 2.2. Розробка структури інформаційної системи 2.3Вибір засобів розробки програмного продукта 2.3.1. Вибір програмного середовища 2.3.2. Визначення оптимальної СУБД 2.3.3. Визначення оптимального програмного середовища 3. Програмна реалізація 3.1. Структура і функціональне призначення модулів системи, їх взаємозв’язок 3.1.1. Визначення об’єктів бази даних та розробка інфологічної моделі 3.2. Розробка програмних модулів 3.3. Інструкція користувача 3.4. Вимоги до технічних засобів 3.4.1. Вимоги для системи користувача 3.4.2. Вимоги для роботи Web-сервера Висновки Перелік посилань Додатки

Висновок

У даній курсовій роботі було проведено аналіз предметної області для визначення можливостей та переваг електронного виду подачі інформації, а також проведено аналіз перспектив використання інтернет-сайтів.

На основі цього аналізу поставлено задачу розробки інтернет-порталу “Автобазар”. Згідно поставленої задачі, розроблено структуру програмного продукту інтернет – сайту в складі бази даних та web – додатків. Для бази даних розроблено інфологічну модель та структуру таблиць. Для додатку спроектовано структуру модулів та підібрано відповідну алгоритмічну основу.

Cтворений сучасний мережевий інтернет-портал, який відповідає всім потребам сучасного інтернет-сайту й виконує наступні функції:

- перегляд і навігація по сайту;

- загальний перегляд інформації по конкретному пункту.

При розробці програмного продукту була використана СУБД MySQL, та мови програмування HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT.

Порядок рішення даної задачі:

- ознайомлення з предметною областю;

- вивчення процесу проектування і системи управління базами даних;

- розробка структури даної задачі;

- підготовка звіту.

Розроблений програмний продукт повністю відповідає поставленому завданню й цілком придатний для практичного застосування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?