Курсова робота «Особливості бюджетного інвестування в Україні», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 26.05.2010 17:54 · від djspace · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Суть та значення бюджетних інвестицій в ринковій економіці 5 2. Практика і проблематика бюджетного інвестування в Україні 14 3. Перспективи бюджетного інвестування та шляхи підвищення його ефективності у вітчизняній економіці 22 Висновки 28 Список використаної літератури 29

Висновок

Отже, здійснивши ґрунтовний аналіз теоретичних засад й вітчизняного досвіду бюджетного інвестування стає можливим зробити ряд узагальнень.

По-перше, бюджетні інвестиції є джерелом створення або оновлення основного капіталу, що за сучасної ери знань виступає додатковим фактором виробництва. Ефективне застосування механізму бюджетного інвестування дає змогу здійснювати перерозподіл галузевої і територіальної структури основних фондів народного господарства. Саме тому за будь-якого рівня розвитку ринкової економіки жодна країна не зможе активно функціонувати без бюджетних інвестицій. Звідси кожна національна стратеґія і тактика повинна враховувати даний елемент економічних ресурсів.

По-друге, оскільки Україна є державою із вкрай застарілим ресурсно-техніко-технологічним оснащенням саме «проблемних галузей», то левова частка її бюджетних інвестицій повинна спрямовуватись, як у розвиток матеріальної так і нематеріальної сфери даючи перші поштовхи ефекту мультиплікатора-акселератора. Лише виважена політика уряду дозволить покращити інвестиційний клімат в Україні та спрямувати необхідні кошти в проблематичні галузі

По-третє, розуміючи усю гостроту даної проблеми та беручи до уваги теоретичні розробки як вітчизняних так і зарубіжних вчених у даній сфері ми можемо запропонувати такі основні шляхи щодо підвищення ефективності бюджетного інвестування в Україні в близькому майбутньому: вдосконалення законодавства (адже тут взагалі немає такого поняття, не кажучи про механізм їх реалізації), розробка загальнодержавних пріоритетів у фінансуванні та розвитку, визначення повноважень окремих органів щодо здійснення інвестицій, забезпечення професійності посадовців, що розпоряджатимуться інвестиційними коштами, та прозорість вкладання таких коштів. Упровадження нової удосконаленої методики розподілу бюджетних коштів має сприяти підвищенню ефективності бюджетних інвестицій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення