Курсова робота «Розробка системи менеджменту в MП “Інкотекс”», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 26.05.2010 16:21 · від joker · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Загальна характеристика організації 2. Формування функцій менеджменту на підприємстві 2.1. Планування 2.2. Організація взаємодії 2.3. Мотивація 2.4. Контролювання 2.5. Регулювання в організації 3. Використання методів менеджменту в організації 4. Проектування комунікацій на підприємстві 5. Розробка механізмів прийняття управлінських рішень в організації. 6. Формування механізмів управління групами працівників в організації 7. Розробка пропозицій з організації та вдосконалення керівництва 8. Оцінювання ефективності систем менеджменту Висновок Список використаної літератури

Висновок

В даному курсовому проекті була розроблена система менеджменту у MП “ Інкотекс”. В ході роботи була складена загальна характеристика організації, в якій описані: форма підприємства, профіль, види діяльності; внутрішнє і зовнішнє середовище організації.

У наступному розділі описаний процес формування функцій менеджменту на підприємстві. Цей процес включає розподіл функцій і повноважень посадових осіб, графічна модель планування реалізації стратегії. У раціональній організаційній структурі підприємства розформовано інформаційно-комп’ютерний відділ та скорочено двох працівників. Було створено відділ зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). Застосовано теорії мотивації, проведено розрахунок заробітної плати: фактична середня заробітна плата становить 1120 грн.; раціональна – 1350грн.

Розробляючи систему методів менеджменту було застосувано соціальні, адміністративні, економічні та технологічні методи.

В розділах 4 і 5 подана характеристика комунікацій і управлінських рішень, а також розроблені графічні моделі вироблення раціональних рішень.

Формування механізмів управління групами працівників включає їхню характеристику: слад, чисельність, характеристика зв’язків, мотиви винекнення. А також розробка заходів з підвищення ефективності діяльності формальних і неформальних груп працівників. Після реорганізації кількість формальних груп (фактична - 5) і неформальних (фактична - 2). Розробка пропозицій з організації та вдосконалення керівництва включала визначення характеристики керівників підприємства, використовуючи такі категорії менеджменту як влада, вплив, лідерство та стилі керівництва. Також розроблена система оцінки професійних якостей працівників.

Після проведеної реорганізації діяльність підприємства значно

покращиться, воно зміцніє і не втратить своєї конкурентоздатності.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?