Курсова робота «Оптимізація маркетингової діяльності фірми “Resonant”», 2000 рік

З предмету Маркетинг · додано 26.05.2010 16:16 · від joker · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Моделювання оптимальної ціни. 1.1. Визначення взаємозв’язку між ціною і попитом 1.2. Визначення цінової еластичності попиту. 1.3. Визначення оптимальної ціни, при якій фірма отримує максимальний прибуток. 1.4. Визначення теоретичного рівня критичного збуту. 1.5. Визначення реального рівня критичного збуту і зони доцільності підприємства. Розділ 2. Аналіз впливу нецінових методів конкуренції на обсяг збуту і прибуток фірми. 2.1. Обґрунтування маркетингових заходів, спрямованих на підвищення ефективності функціонування фірми. 2.2. Визначення основних показників маркетингової діяльності через 1-2 роки. 2.3. Факторний аналіз прибутку. Висновок Список використаної літератури

Висновок

В цьому курсовому проекті ми проаналізували вплив різних факторів на ефективність діяльності підприємства, тобто його прибутків і обсягів збуту. В умовах встановлення ринкової економіки важливим чинником успішного функціонування вітчизняного підприємства є його вчасна і вдала скерованість на засади маркетингу. Власне впровадження концепції маркетингу у життя дає можливість формувати раціональні виробничі програми, оперативно реагувати на ринкову ситуацію та розвиватися в умовах жорсткої конкуренції.

Джерелом маркетингової діяльності є дослідження ринку. Воно передбачає вивчення та дослідження поведінки споживачів. Окрім вивчення поведінки споживачів, комплексне дослідження ринку передбачає аналіз ринкових можливостей, які відкриваються перед підприємством. У ході таких досліджень визначають місткість ринку, планують частку підприємства на ньому, прогнозують величину попиту на продукцію.

Фірма “Resonant” застосовує модель ціноутворення, що орієнтується на попит. Оптимальна ціна товару становить 80,806 грн., а оптимальний обсяг реалізації – 353 шт. Максимальний прибуток фірми становить 6451,5 грн. Собівартість одного спортивного костюму становить 62,53 грн.

Також було визначено, що цінова еластичність попиту є більшою одиниці, тобто попит на товар є еластичним, отже, невеликі зміни в ціні призводять до суттєвих змін в обсязі збуту.

У цій роботі також проведено аналіз беззбитковості і знайдено точку критичного збуту, при якому ціна дорівнює собівартості і фірма за рахунок доходів від реалізації може покрити лише свої витрати. Отож, теоретичний рівень критичного збуту становить 198 шт., а реальний рівень – 202 шт.

Внаслідок проведеної роботи маркетологами, ситуація фірми, що склалася через 1 рік після випуску товару на ринок суттєво змінилася: ціна зросла до 81,206 грн., обсяг реалізації зріс до 403,26 шт., прибуток збільшився на 3218,4 грн., собівартість зменшаться на 5,3 грн.

Також було проведено сегментацію ринку і позиційовано на ньому товар, розроблено товарну політику, основні системи збуту тощо.

Я маю надію, що даний проект, тобто створення фірми "Resonant", вдасться реалізувати і однією зі складових успіху будуть мої знання набуті при вивчені дисципліни "Маркетинг".

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали