Курсова робота «Ефективність оплати праці», 2010 рік

З предмету Економіка праці · додано 25.05.2010 21:56 · від sweetalla · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Складові ефективності оплати праці: теоретичний аспект 1.1. Характеристика систем оплати праці 6 1.2. Структура заробітної плати 19 1.3. Ефективність оплати праці та методика її аналізу 23 Розділ 2. Аналіз ефективності оплати праці на підприємстві ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» 2.1. Характеристика об’єкту дослідження 31 2.2. Аналіз ефективності оплати праці на підприємстві 37 Розділ 3. Основні напрямки підвищення ефективності системи оплати праці на підприємстві 3.1. Премія як один із факторів підвищення продуктивності та оплати праці 44 3.2. Модель формування фонду оплати праці та його розподіл в трудовому колективі 51 Висновки 69 Список використаних джерел 71

Висновок

На підставі аналізу системи оплати праці можна зробити наступні висновки.

1. Важливими складовими організації заробітної плати є її форми і системи, які забезпечують зв'язок між оплатою праці та її результатами (індивідуальними і колективними). Форми і системи оплати праці встановлюються підприємствами та організаціями самостійно у колективному договорі з дотриманням вимог і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

2. При виборі системи оплати праці доцільно враховувати форму власності, розмір підприємства, його структуру, характер виробленої продукції (послуг), а також особливості домінуючих у колективі цінностей і цілей. При цьому необхідно насамперед мати на увазі функціональні обов'язки керівників. Їхня головна задача полягає в тому, щоб забезпечити неухильний ріст обсягу виробництва (послуг) високоякіснї продукції при мінімальних витратах ресурсів на основі прискорення науково-технічного прогресу, використання передового досвіду. У центрі уваги керівників повинні бути питання соціального розвитку колективу, умови праці і побуту робітників.

3. Аналіз ефективності оплати праці на ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» показав, що на підприємстві у звітному 2009 році середньорічна продуктивність одного працівника, одного робітника зросла, середньоденний виробіток робітника зріс, середньогодинний виробіток робітника зріс в порівнянні з 2008 роком; фонд оплати праці у звітному 2009 році збільшився в порівнянні з 2008 роком, фонд основної заробітної плати у звітному 2009 році збільшився, а фонд додаткової заробітної плати знизився в порівнянні з 2008 роком завдяки зниженню премій за виробничі результати, а це є важливим матеріальним стимулом; середньорічна заробітна плата промислово - виробничого персоналу зросла в порівнянні з 2008 роком, а середньорічна заробітна плата робітників збільшилась в порівнянні з 2008 роком, середньорічна заробітна плата службовців також - збільшилась.

4. Запропоновано як напрямком вдосокналення ефективності оплати праці – впровадження обгрунтовнаої системи мотивації та преміювання. Розроблено модель формування фонду оплати праці та його розподіл в трудовому колективі: запропонована тарифна сітка, яка є для диференційного визначення оплати праці кожного працівника підприємства; в запропонованій системі формування індивідуального заробітку враховуємо, як професіоналізм працівника, так і його статус (значення) в ієрархії управління підприємством; розподіл премій по підрозділам здійснюємо на основі бальної оцінки трудового вкладу підрозділів в кінцеві результати господарської діяльності підприємств.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення