Реферат «Буддизм, як фактор світової культури», 2007 рік

З предмету Релігієзнавство · додано 25.05.2010 18:06 · від Sweety · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Будда 3. Буддійські конфесії 4. Священні писання 5. Вірування 6. Вчення 7. Богослужіння 8. Молитви та медитація 9. Буддизм сьогодні

Висновок

У двадцятому столітті буддизм піддався гонінням і заборонам у ряді країн світу. У інших же регіонах буддизм продовжував свій тріумфальний хід. З початку семидесятих років минулого століття буддизм зайняв міцне місце в релігійному житті багатьох західних країн, особливо Великобританія, США. У перші п'ятнадцять століть свого існування буддизм стрімко розповсюджувався в таких країнах, як Бірма (сучасна Мьянма),Шрі-Ланка, Таїланд, Китай, Японія і Корея. Потім настав період спокійного історичного плину, і до початку двадцятого століття практично нічого не змінилося. Сьогодні буддизм набуває все більшого впливу, нестримно захоплюючи країни і континенти.Буддизм процвітає навіть в тих традиційних регіонах, де він пережив політичне гоніння - в Тибеті і Монголії, набуває поширення і за межами Азії, а постійний попит на статуетки Будди приносить непоганий прибуток.

Коментар модератора

20 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?