Курсова робота «Розробка зовнішньоекономічного проекту. Напрямок дослідження: експорт горілки», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 25.05.2010 15:27 · від Юля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку горілки 1.1. Аналіз світового виробництва та світової торгівлі 1.2. Аналіз горілчаного ринку України, виробництва та торгівлі 1.3. Аналіз попиту та споживання горілки, факторів, які визначають споживання. 1.4. Сегментація ринку горілки 1.5. Аналіз техніко-економічних параметрів горілки 1.6. Аналіз цін 2. Правове регулювання можливості здійснення даної зовнішньоекономічної угоди 2.1. Законодавча база. 2.2. Нормативно-правові умови здійснення даного проекту. 3. Зовнішньоекономічний контракт. 4. Оцінка ефективності експорту цукру до Федеративної Республіки Німеччини. 4.1. Умови експорту товару: 4.2. Витрати, пов'язані з митним оформленням експорту вантажу. Висновки

Висновок

У курсовій роботі здійснено теоретичне та аналітичне дослідження світового та українського ринку горілки, нормативно-правової бази регулювання зовнішньоекономічної угоди, було розроблено зовнішньоекономічну угоду та оцінено її ефективність. На основі отриманих даних автор сформулював ряд висновків.

1. Щорічно в світі споживається горілки загальною вартістю 47-50 млрд. дол. Найбільші горілчані ринки мають Росія, США та Україна.

Лідерами Топ-10 світових брендів горілки належить американському Smirnoff, швецькому Absolut та українським ТМ «Хортиця» та «Nemiroff». Найбільшими експортерами горілки є США, Росія, Україна, Швеція, Фінляндія, Польща.

Головними тенденціями останніх років є зростання цінових сегментів преміум та укріплення «коктейльної» культури.

Останні роки горілчаний ринок України залишається майже на тому ж самому рівні споживання. Виробникам стає все тісніше, посилюється конкуренція, відбувається концентрація. 4 компаніям (Імідж-Холдинг, Олімп, Nemiroff і Союз-Віктан) належить 60% горілчаного ринку України. Тому вітчизняні виробники все активніше ведуть експортну діяльність.

2. Дана експортно-імпортна операція регулюється за допомогою ліцензування, стягнення митних зборів, перевірки якості товару, встановлення санітарного і екологічного контролю, митних процедур на основі Законів України та інших чинних нормативно-правових актах. Не існує ніяких ембарго, бойкотів, реторсій або репресій, що могли б зашкодити здійсненню даної операції.

3. Зовнішньоекономічний контракт укладено згідно чинного законодавства. Він передбачає усі моменти, що виникають у процесі експортно-імпортної операції. Контракт охоплює такі головні елементи, як кількість та якість товару, умови поставки, платежу, здачі-приймання товару, пакування і маркування, враховує форс-мажорні обставини та порядок врегулювання спорів.

4. Зовнішньоекономічна угода є рентабельною для української сторони (38,6%) та вигідною для німецької сторони. Україна є постачальником високоякісної горілки, що цінується на світових ринках.

Наша держава, де ціни на горілку є набагато нижчими, ніж у ФРН, з якою існують преференції у митному законодавстві ЄС (нульова імпортна ставка мита), яка територіально ближча, ніж інші країни-експортери горілки (США, Росія), є дуже перспективним партнером експортно-імпортних відносин щодо поставки горілки. Укладення зовнішньоекономічного контракту між контрагентами ФРН та України може стати вигідною угодою для обох сторін. Це засвідчив і даний зовнішньоекономічний контракт.

Коментар модератора

34 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення