Реферат «Сальмонельоз: етіологія, клініка, лікування», 2003 рік

З предмету Мікробіологія · додано 25.05.2010 14:14 · від Sweety · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Історія і географічне розповсюдження 3. Етіологія 4. Епідеміологія 5. Патогенез 6. Патологічна анатомія 7. Клініка 8. Діагностика та диференціальна діагностика 9. Ускладнення 10. Прогноз 11. Лікування 12. Правила виписки із стаціонару 13.Диспансерний нагляд та профілактика. 14. Висновок 15.Список використаної літератури

Висновок

Сальмонельоз - гостра інфекційна хвороба, яка спричиняється великою групою сальмонел, з переважним ураженням органів травлення, інколи тифоподібним або септикопіємічним перебігом.

Сальмонели - грамнегативні бактерії родини Enterobacteriaceae. Факультативні анаероби, які мають форму паличок із заокругленими кінцями. Рухомі за рахунок джгутиків, розподілених по всій поверхні клітини. Сальмонелли не утворюють спор і капсул, тому мало стійкі до дії високої температури і звичайних дезинфікуючих засобів.

Серед причин захворювання на сальмонельоз перш за все є споживання харчових продуктів уражених сальмонеллою (фарш м’ясний, рублене м'ясо, куряче м'ясо, молюски, яйця, майонез і морозиво). Також причиною захворювання може стати контакт із сальмонеллоносіями – уражених сальмонеллою людьей чи тварин (кішки, черепахи, корови, кури, ящірки, ігуани тощо).

Класифікація клінічних форми сальмонельозу: 1.локалізована (гастричний, гастроентеричний, гастроентероколітичний варіанти); 2.генералізована (тифоподібний варіант, септикопіємічний варіант); 3.бактеріоносійство(гостре, хронічне, транзиторне); 4.нозопаразитична. Симптоматика захворювання дуже схожа з іншими кишковими інфекціями.

Діагностика базується на лабораторних та біохімічних дослідженнях біологічних виділень людини, крові та харчових продуктів які споживалися. Діагноз сальмонельоз виставляється на підставі анамнезу, характерних клінічних досліджень хвороби і даних лабораторного дослідження. Завдяки сучасній медицині сальмонельоз лікується. В залежності від ступеню тяжкості хвороба лікується амбулаторно чи стаціонарно.

Профілактика сальмонельозу складна й багатогранна і вимагає об’єднання зусиль фахівців медичної, ветеринарної, санітарно-ветеринарної та інших служб і відомств. Профілактикою захворювання є в першу чергу постійний санітарний нагляд за харчовими підприємствами. Також в країні проводиться систематичний контроль за виготовленням, зберіганням, транспортуванням і реалізацією продуктів.

Коментар модератора

26 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?