Курсова робота «Убивство за обтяжуючих обставин.», 2009 рік

З предмету Право · додано 24.05.2010 18:24 · від miss kittin · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Поняття вбивства за обтяжуючих обставин та його кримінально-правова характеристика. 5 2. Кваліфікуючі ознаки умисного вбивства.11 Висновки 23 Список використаних джерел. 25

Висновок

Підсумовуючи викладене можна сказати, що: за соціальними і правовими ознаками вбивство є найтяжчим злочином проти особи. Особлива суспільна небезпека цього злочину полягає не тільки в грубому ігноруванні природного права людини на одне з найцінніших благ – на життя, а й у тому, що внаслідок вбивства життя втрачається безповоротно, що унеможливлює відшкодування заподіяної потерпілому шкоди або компенсувати її якимось замінником.

Зокрема, вбивство – це передбачене Особливою частиною Кримінального кодексу винне діяння, яке посягає на життя іншої людини та яке заподіює йому смерть.

В даній курсовій роботі було досліджено і проаналізовано об’єктивні, суб’єктивні та кваліфікуючі ознаки умисного вбивства.

Кваліфікуючими ознаками умисного вбивства є:

1. умисне вбивство двох або більше осіб;

2. малолітньої дитини або жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності;

3. заручника;

4. вчинене з особливою жорстокістю;

5. вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб;

6. з корисливих мотивів;

7. з хуліганських мотивів;

8. особи чи її близького родича у зв’язку з виконанням цією особою службового або громадського обов’язку;

9. з метою приховати інший злочин або полегшити його вчинення;

10. поєднане із зґвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом;

11. вчинене на замовлення;

12. вчинене за попередньою змовою групою осіб;

13. вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, за винятком вбивства, передбаченого статтями 116–118 Кримінального кодексу України.

Всі вищезазначені ознаки рівноцінні за своїм значенням, класифікація їх має не кримінально-правове, дидактичне значення і доцільна для кращого засвоєння змісту таких ознак.

Досліджуючи об'єкт дослідження курсової, умисне вбивство за обтяжуючих обставин, на основі всебічного аналізу використаної при написанні літератури, я дослідила поняття вбивства, вбивства за обтяжуючих обставин і кваліфікуючі ознаки умисного вбивства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали