Реферат «Правове регулювання проблеми космічного сміття», 2002 рік

З предмету Право · додано 24.05.2010 16:12 · від myleveret · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Космічне сміття як загроза безпеці космічних польотів 4 2. Нормативно-правова база та організаційні аспекти регулювання космічного сміття 7 3. Основні принципи і напрямки вирішення проблеми засмічення космосу 11 Висновок 14 Список використаних джерел та літератури 15

Висновок

В цілому у проблеми космічного сміття як у будь-якої складної і актуальної проблеми існує кілька вимірів: наукове, технічне, юридичне, екологічне та ін. Незважаючи на те, що ця тематика привертає увагу багатьох національних дослідницьких центрів, космічних агентств і з різним ступенем заглибленості періодично обговорюється на численних комітетах і комісіях міжнародних організацій.

Хотілося б додати, що забруднення космосу з кожним роком продовжує рости, у зв'язку з цим зростає ризик зіткнень завдають пошкодження КА. Оскільки за допомогою існуючих технологій важко вирішити завдання поліпшення стану космічного середовища, розумним кроком щодо збереження космічного простору для майбутніх поколінь в даний час є прийняття заходів по зменшенню забруднення, серед яких важливе місце посідають саме організаційно-правові заходи боротьби з космічним сміттям. Адже якщо в найближчий час не будуть врегульовані правові питання, пов’язані з попередженням і зменшенням кількості космічного сміття, що передбачали б перехід на нову технологію експлуатацію ракетно-космічної техніки, встановлення відповідальності за збільшення кількості таких об’єктів, розробку міжнародних засобів врегулювання даної проблеми, то через певний час рівень засміченості навколоземного простору зробить неможливим подальше здійснення космічної діяльності.

Коментар модератора

Робота нормальна

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?