Курсова робота «Товарознавча характеристика сучасних утеплювальних матеріалів ТОВ «Тагевілль»», 2006 рік

З предмету Товарознавство · додано 24.05.2010 15:40 · від Анастасія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Ринок будівельних матеріалів в Україні 5 2. Класифікація утеплювальних матеріалів та їх споживні властивості 11 3. Аналіз вимог до якості теплоізоляційних матеріалів 19 4. Структура асортименту утеплювальних матеріалів ТОВ «Тагевілль» 21 5. Характеристика споживних властивостей теплоізоляційних матеріалів ТОВ «Тагевілль» 27 Висновки та пропозиції 38 Список використаних джерел 40 Додатки 42

Висновок

Теплоізоляційні матеріали істотно покращують комфорт в житлових приміщеннях. Найважливішою метою теплоізоляції будівельних конструкцій є скорочення витрати енергії на опалювання будівлі. Ціни на енергоносії постійно ростуть. І тому з кожним роком все більше уваги виробники і споживачі приділяють ефективному використанню енергетичних ресурсів. Один з перспективних шляхів вирішення цієї проблеми – застосування теплозберігаючих конструкцій з використанням теплоізоляційних матеріалів, що дозволяють значно підвищити рівень комфортабельності будівель і споруд, а також поліпшити їх тепло - і звукоізоляційні характеристики.

У 2008 р. на українському ринку дефіциту теплоізоляційних матеріалів поки не спостерігався. По-перше, високий попит на теплоізоляційні матеріали викликав прихід на ринок нових виробників. По-друге, крупні зарубіжні виробники збільшили об'єми квот на український ринок..

За словами різних операторів ринку, продажі теплоізоляційних матеріалів за 9 місяців цього року знизилися на 5-15% по відношенню до аналогічного періоду минулого року За даними Держкомстату, за 8 місяців 2008 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. у натуральному виразі приріст об'ємів імпорту кам'яної вати - 0%, скловати — +7,8%, полістиролу — -10%. Як відзначають оператори, особливо постраждали від фінансової кризи дрібні і середні виробники.

Утеплювачі класифікують за такими ознаками: за матеріалом виготовлення, за механічними властивостями, за структурою, за вмістом в’яжучої речовини, за відношенням до горіння та за формою. Також утеплювачі характеризують такі споживні властивості: призначення, функціональні, надійності, ергономічні, естетичні та екологічні.

Вимоги до якості теплоізоляційних матеріалів містяться в нормативних документах на кожен вид товару. До основних вимог належать: густина, гідрофобність, водостійкість, щільність, паро проникність, горючість, теплопровідність.

Основним утеплювальним матеріалом ТОВ «Тагевілль» за обсягами виробництва є SobraISOL його частка на підприємстві сягає 41% від обсягу виробництва утеплювальних матеріалів.

Загалом приріст обсягів виробництва утеплювальних матеріалів у 2009 році порівняно з 2007 роком склав 46 тис. шт., тобто 26 %.

Найбільшу частку серед утеплювальних матеріалів на ТОВ «Тагевілль» займає SobraISOL - 41%, пінополістирол і пінобетон займають по 18 % кожен, мінераловатні плити займають 15%, а скловати виробляється найменше 8%.

Вони всі в якійсь мірі мають схожі властивості: високу тепло- та звукоізолюючою здатністю, стійкість до температурних деформацій, низька гігроскопічність, хімічна та біологічна стійкість, екологічність та легкість виконання монтажних робіт.

Отже, товарознавча характеристика теплоізоляційних матеріалів е досить важливою темою, адже збереження тепла в приміщеннях є надзвичайно необхідним особливо в умовах фінансової кризи.

Асортимент теплоізоляційних матеріалів на ТОВ «Тагевілль» є досить сучасним, адже деякі товари, що виробляються на підприємстві з'явились на ринку будівельних матеріалів протягом останніх п'яти років(наприклад SobraISOL виник в 2005 році).

Пропозиції: так, як попит на теплоізоляційні матеріали високий слід розширити асортимент мінеральних плит та пінополістиролу так, як на підприємстві виробляється всього по два різновиди даних утеплювачів. Також рекомендовано збільшити об’єми виробництва скловати (частка виробництва скловати на підприємстві всього 8 %), адже потужності підприємства дозволяють розширити асортимент продукції і збільшити об’єми виробництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?