Курсова робота «Діяльність митних брокерів на прикладі «СМП ФІРМА «ВЕСТА»», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 24.05.2010 14:08 · від Terpsihorka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Основи законодавчої бази діяльності митних брокерів: 1.1. Загальні положення 1.2. Права й обов’язки митних брокерів та їх представників 1.3. Свідоцтво на право здійснення митної брокерської діяльності 1.4. Кваліфікаційне посвідчення представника митного брокера 1.5. Переоформлення, видача дубліката свідоцтва на право здійснення митної брокерської діяльності або кваліфікаційного посвідчення представника митного брокера 1.6. Ведення реєстрів митних брокерів і представників митних брокерів 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «СМП ФІРМА «ВЕСТА» як база практики: 2.1. Загальні положення 2.2. Сфера діяльності 2.3. Зовнішньоекономічна діяльність 3.Порядок надання брокерських послуг клієнтам: 3.1. Значення, функції та порядок оформлення ВМД 3.2. ВАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» 3.3. Ват «галія» Висновок Список використаної літератури

Висновок

Для виникнення відносин між митним органом і власником товару необхідно не тільки перемістити товари через митний кордон, але й задекларувати їх. Декларування здійснюється шляхом заявлення в установленій формі точних даних про мету переміщення товарів через митний кордон, інших даних, необхідних для митного оформлення. Форма, порядок декларування, перелік даних, необхідних для цього, встановлюються Держмитслужбою. Декларування може здійснюватись у письмовій, усній формі, шляхом передачі даних електронною поштою та ін.

Товари декларуються митному органу, в якому здійснюється митне оформлення товарів. Одночасно декларуються і транспортні засоби, що їх перевозять. Як правило, кожна юридична особа акредитується на місцевій митниці (за місцем знаходження та юридичної реєстрації).

Для того, що б зробити співробітництво з брокером більш ефективним дотримуйтесь наступних порад:

- Підшукуйте митного брокера заздалегідь

Бувають випадки, коли собівартість товару, купленого і завезеного по дуже низькій ціні, настільки зростає на території України за рахунок податків, митних платежів і необхідності одержання дозвільних документів, що подальше просування це товару на ринку не має ніякого практичного змісту.

Щоб уникнути митний брокер допоможе вам заздалегідь розрахувати розмір майбутніх витрат з урахуванням митних платежів і інших витрат.

- Ретельно підходите до вибору митного брокера

Щоб уникнути можливих проблем переконайтесь, що брокерська фірма, з якою ви маєте намір співробітничати, входить до державного реєстру митних брокерів і має ліцензію на подібну діяльність. Також рекомендуємо поцікавитися репутацією митного брокера у підприємців, що мають досвід роботи з даною фірмою.

Коментар модератора

34 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?