Реферат «Вплив ультразвуку та інфразвуку на організм людини», 2006 рік

З предмету БЖД · додано 24.05.2010 00:47 · від Terpsihorka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття ультразвуку 2. Вплив ультразвуку на організм людини 3. Профілактика негативного впливу ультразвуку 4. Поняття інфразвуку 5. Біологічна дія інфразвуку на людину Висновок Список використаної літератури

Висновок

Розвиток техніки і транспортних засобів, удосконалювання технологічних процесів і устаткування супроводжуються збільшенням потужності і габаритів машин що обумовлює тенденцію підвищення низькочастотних складових у спектрах, що є порівняно новим, не цілком вивченим фактором виробничого середовища.

Медики - теоретики і практики на питання „Чи є шкідливим ультразвук для людини?” поки що категоричної відповіді не дають. Точніше, одні вважають ультразвук дуже ефективним і абсолютно безпечним, інші - навпаки. Пояснити таку ситуацію можна в основному тим, що ультразвук прийшов у медицину зовсім недавно (матеріали 1987 р.) Отже, цілком природно, що багато проблем тут ще не знайшли остаточного розв’язання.

Встановлено, що інфразвук можна загасити за допомогою чутних звуків більшої потужності. Але не завжди інфразвук - шкідливий. За його допомогою можна передбачати такі стихійні лиха, як землетрус, цунамі (з японської - велика хвиля в гавані), виверження вулкану. За допомогою вже створених приладів для виявлення інфразвуку ці лиха можна випередити і тим самим врятувати життя тисяч людей.

Коментар модератора

Увага! Інформація до цього реферату взята з відкритих джерел та трохи опрацьована.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?