Курсова робота «Організація обліку розрахунків з підзвітними особами», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 23.05.2010 19:15 · від inna · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 РОЗДІЛ І. Організація нормативно правового забезпечення обліку розрахунків з підзвітними особами 1.1. Сутність розрахунків з підзвітними особами 6 1.2. Характеристика нормативної бази організації обліку розрахунків з підзвітними особами 9 1.3. Облікові регламенти підприємства щодо побудови обліку розрахунків з підзвітними особами 13 РОЗДІЛ ІІ. Організація первинного обліку розрахунків з підзвітними особами 2.1. Характеристика номенклатур первинного обліку розрахунків з підзвітними особами 16 2.2. Рух носіїв облікової інформації первинного обліку розрахунків з підзвітними особами 17 РОЗДІЛ ІІІ. Організація поточного обліку розрахунків з підзвітними особами 3.1. Організація синтетичного обліку розрахунків з підзвітними особами 22 3.2. Побудова аналітичного обліку розрахунків з підзвітними особами 23 РОЗДІЛ ІV. Організація підсумкового обліку розрахунків з підзвітними особами 25 РОЗДІЛ V. Комп’ютеризація обліку розрахунків з підзвітними особами 26 Висновки 28 Список використаних джерел 30 Додатки

Висновок

В даній роботі розглянуто різні приклади проведення операцій через підзвітних осіб, а також основні аспекти обліку розрахунків з підзвітними особами. Згадаємо, що основним завданням бухгалтера є: контролювати цільове використання підзвітних сум. З цією метою він встановлює строки подання авансових звітів, називає перелік документів, які працівник повинен пред'явити, і контролює правильність наданих документів на предмет їх юридичної сили. При чому необхідно враховувати постійні зміни в законодавстві, виконувати розрахунки вчасно і якісно, а також справно реєструвати операції у відповідних формах. Бухгалтер також повинен своєчасно і достатньо розгалужено подавати необхідну інформацію в тому числі пов'язану з розрахунками з підзвітними особами керівнику, для прийняття важливих управлінських рішень та іншим зацікавленим в даній інформації особам (які мають право на отримання цієї інформації і її використання).

Підзвітною особою в бухгалтерській практиці називається працівник, що отримав готівкові кошти підприємства, так як він зобов'язаний прозвітуватись про цільове використання грошових коштів, або повернути їх в касу підприємства (організації).

Суми, отримані підзвітною особою, називають авансовими сумами, а звіт працівника називають – авансовий звіт. Авансовим звітом буде вважатись документ, що підтверджує витрати працівника (так як до нього додаються підтверджуючі документи: чеки, білети, квитанції тощо). Складає авансовий звіт підзвітна особа, вказує дату і підписується в ньому.

Службове відрядження – це поїздка працівника (підзвітної особи) за розпорядженням керівника підприємства на певний строк для виконання службового доручення поза місцем постійної роботи.

Синтетичний облік по розрахунках з підзвітними особами ведеться на рахунку 372 „Розрахунки з підзвітними особами". Сальдо субрахунку може бути як дебетовим, так і кредитовим. Такі показники відображаються розгорнуто: дебетове сальдо – в складі оборотних активів, кредитове сальдо — в складі зобов'язань балансу підприємства.

Для спрощення розрахунків в бухгалтерському обліку в наш час широко розповсюдженим явищем є комп’ютеризація розрахунків. За допомогою спеціальних програм можна швидко і своєчасно опрацьовувати велику кількість різноманітних розрахунків без застосування великих зусиль, що в наш час є дуже важливим.

Операції з підзвітними особами відіграють важливу роль, так як через підзвітних осіб підприємства часто купує сировину, матеріали та інші необхідні для роботи підприємства речі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали