Курсова робота «Облік витрат виробництва і калькулювання собівартості продукції машинобудування», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 23.05.2010 12:44 · від Елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність нормативного методу 2. Порядок розрахунку при нормативному методі 3. Відбиття практичної частини Висновки Список використаної літератури

Висновок

При нормативному методі обліку створюється система технічно обґрунтованих норм і нормативів, попередньо розробляються нормативні калькуляції виробів й їхніх складових частин, виявляються й ураховуються відхилення від норм і нормативів витрат, ураховуються зміни норм.

У даній роботі облік витрат виробництва і калькуляцію собівартості продукції здійснила по нормативному методу; норми витрат встановила по основних матеріалах і основній оплаті праці робочих-відрядників, по інших витратах розрахувала кошторисні ставки або норми погашення, провела управлінський облік змін і відхилень від норм витрати.

По спожитих у виробництво основних матеріалах в заготовчому цеху склала звіт, в якому по кожному їх найменуванню показала рух і результат використання. Відхилення від норм (економія, перевитрата) визначила зіставленням фактичної витрати матеріалів з їх витратою по нормі на фактичний випуск деталей. Вартість основних матеріалів включила в собівартість окремих видів продукції прямим способом на підставі цехового звіту.

Витрати на допоміжні матеріали, паливо і енергію на технологічні цілі віднесла на вироби виходячи з кошторисних ставок розподілюваних витрат і кількості випущених верстатів і насосів. Вартість інструментів і пристосувань цільового призначення списала на виробництво по кошторисних ставках їх погашення. Фактичні витрати з утримання і експлуатації устаткування розподілила між готовою продукцією і незавершеним виробництвом.

Для розподілу фактичної величини витрат з утримання і експлуатації устаткування склала відомість. Загальновиробничі витрати кожного цеху включила в собівартість тільки виготовленої ним продукції. Після складання відомостей зведеного обліку витрат виробництва по цехах заповнила "Калькуляційну відомість собівартості випуску готової продукції".

Завершуючим етапом обліку витрат виробництва є складання звітної калькуляції на вид продукції, наприклад на верстат НС. Звітна калькуляція заповнюється по всіх калькуляційних статтях витрат на основі калькуляційної відомості.

Коментар модератора

77 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення